Živý přenos Prosby o modlitbu

Prosby o modlitbu

Prosby

Prosím o Boží pomoc a ochranu Panny Marie pro dceru, která podstoupí operaci.

- Ludmila

Prosba o modlitbu za tři nenarozené děti s prosbou o vznik nového života. Za matku dětí, která jejich ztrátu těžce nese. O pokoj, smíření a odevzdání složité životní situace do Božích rukou.

- Ludmila

za nemocné

- Václav

Za uzdravení pětiletého Honzíka, který je v nemocnici z těžkým oboustranným zápalem plic.

- Dana

Za kněze, zvláště za P.Josefa z Litmanové.

- Dana

za klid a mir v rodine a zbaveni tezke nenoci a osviceni cele rodiny duchem svatym

- alena

Za zdárný průběh nemoci Covid

- Zdeňka

Za požehnání pro kněze P. Karla Hořáka

- Zdeňka

Prosíme o modlitbu za děti a manželku Radima Uvíra, který nečekaně (v noci - prostě ráno nevstal) zemřel ve 49 letech 14. ledna. Jsou z naší zábřežské farnosti. Děkuji.

- Marie

Prosím za zdraví duše i těla , z duševních nemocí v rodině a obrácení .Dar svobody a míru a vzdálení se Zlého od naší rodiny a ode všech rodin a o mocnou ochranu Panny Marie a naší paní Zdislavy. Děkuji

- Zdislava

Za všechny děti, které se narodili nemocné nebo postižené a vlastní rodiče je opustili. Více než 500 miminek ročně jen v Česku, je takto bez lásky a péče svých rodičů na startu svého života.

- Rita

Chci prosit za svou rodinu, chci vyprosit manželu Pavlovi a a jednomu z dětí Lukášovi víru, která v době covidu velice ochladla. Panno Maria, vezmi nás všechny pod svou ochranu.

- Anna Myšková

Prosím za vládu a celý náš národ. Prosím o dobrou volbu prezidenta, jehož budeme volit příští rok. Panno Maria, vezmi nás pod svou ochranu.

- Anna Myšková

Za zázrak uzdravení pro mladou maminku Moniku a za požehnání a za dar víry pro její malé syny a tatínka.

- Míša

Moc prosím za Boží vůli pro nemocnou švagrovou a těžce nemocného chlapečka. Také za pomoc a sílu pro jejich rodiny.

- Jana

Za maturanty!

- Ondra

Za uzdravení myšlení, těla, duše, emocí

- Jaroslav

Prosím o zdárný průběh zítřejší operace, prosím za lékaře a zdravotní sestry. Kéž mě Panna Maria vezme pod svůj ochranný plášť.

- Zdeňka Hlaváčková

Prosím za vedení Duchem Svatým při volbě povolání pro mého syna Ondřeje, který bude letos maturovat. A také za nalezení správné životní partnerky.

- Zdeňka H.

Prosme za zesnulého otce biskupa F.V.Lobkowize. Prosme za nového biskupa ostravskoopavské diecéze,

- Marie M.

Prosím o úspěšné dokončení studia na VŠ, posilu Ducha Svatého při psaní diplomové práce a přípravě na státnice. Síly docházejí, svírá mě strach...

- Helena

Prosím o živou víru pro naše děti, vnoučata. Prosím za práci našich dětí, ať se vše podle Boží vůle.

- Marie M.

Dobrý deň. Chcel by som vás poprosiť o modlitbu na tento úmysel: Dar viery pre Adriánu, Franka a Frederiku..

- Kristián

Za mír na Ukrajině, kde umírají nevinné děti a lidé.

- Radek

Prosím za přímluvu u mého kamaráda, sportovce Luboše, který svádí už 3 roky boj s rakovinou, aby mu Bůh pomohl v tomto utrpení.

- Oldřich

Prosím o modlitbu za ukončenie vojny na Ukrajine a mier vo svete. Pan Boh zaplať.

- Alzbeta

Panno Maria, děkuji Ti za lásku, kterou jsi dala světu. Uč nás milovat Ježíše, Tvého Syna a Boha. Prosím, vypros mé rodině víru.

- Anna

Poděkování za dar lásky mezi Lukášem a Evou s prosbou o požehnání do společného života.

- Lukáš

Prosím o modlitbu za rodicov, za ich zdravie, a aby sa lubili a pekne k sebe spravali.. aby ocino nebol povysenecky.. Za zlepsenie vztahov v rodině. Dakujem .

- Monika

Prosím o zdárný průběh druhé operace a dar zdraví pro celou rodinu.

- Zdeňka H.

Za všechny dobrovolníky, kteří se starají o uprchlíky z Ukrajiny, ať jim Pán požehná v jejich práci,ať jim dá sílu a vytrvalost.

- Zdeňka H.

Svatá Zdislavo, prosím Tě o mocnou přímluvu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o osvobození od zlého a od psychické poruchy, ZVLÁŠTĚ PRO JITKU o DARY UZDRAVENÍ A ŽIVOTNÍ SÍLY, pro všechny pak o dary pevné víry, o dary Ducha svatého, trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku, Magdu a Pavla.

- maminka J.

Prosím o modlitbu záchranu manželstva a obmäkčenie srdca môjho manžela. Prosím o vzájomnú lásku, dôveru, vieru a pokoj v srdci manžela. Pán Boh zaplať

- Iva

Drazí, prosím vás o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku, Magdu a Pavla.

- maminka Jiřina

Prosím o modlitbu za nejstaršího syna, aby úspěšně složil maturitní zkoušku. Děkuji!

- Helena

Moje drahá patronko, prosím,vypros mi milost mého uzdravení, zejména psychiky, vypros mi milost odpustit ze srdce druhým , záchranu manželství a především abych uvěřila v Boží lásku ke mě. Děkuji Alena.

- Alena

Prosí. Z celého srdce o nadeji o změnu smisleni pro mého manžela za odmnekceni jeho srdce, aby se duch svatý dotkl zakruti jeho srdce a dal mu tu milost napravit jeho chybi a mně tu sílu a vytrvalost za něj prosit a vše to nést.

- Marcela

Prosím za manžela, chce odísť od nás svojej rodiny, aby mu Duch Svätý osvietil rozum a daroval mu pokoj do srdca, prosím o uzdravenie manželstva. Pán Boh zaplať

- Iva

Prosím o modlitbu za děťátko, které ve 4. měsíci těhotenství umřelo,... Prosím za jeho rodiče, o dar víry pro ně. Prosím o dar nového života těmto rodičům. Pane, ať Tě všichni poznají a nikdy se od Tebe neodloučí.

- Marie

Prosím o pomoc v mojí bezradnosti. Pane Ježíši, smiluj se nade mnou hříšníkem.

- Anna Marie

prosím velmi o modlitbu za synov.. dakujem.

- Monika

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku, Magdu a Pavla.

- maminka Jiřina

Pane Ježíši, prosím o pomoc v mých problémech. Prosím o pokoj v duši. Děkuji za vaši modlitbu.

- S.M.

Vrúcne prosím o modlitbu za Pavla (manžel dobrej priateľky), aby prežil. Má COVID s veľmi, veľmi ťažkým priebehom. Obaja sú veriaci, on vytvoril pre slávu a úctu Pána a Jeho Matky veľa obrazov, sôch, oltárov ... Cítila som pri telefonovaní, že sa veľmi bojí, že jej muž zomrie. Ďakujem srdečne za príhovor za Pavlov život u Boha 🙏

- Dagmar

Svatá Zdislavo, prosím o přímluvu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku o dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště o dar obrácení, pro všechny pak o dary pevné víry, o dary Ducha svatého, o trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku, Magdu a Pavla.

- maminka J.

Na poděkování za dar života těhotným maminkám s prosbou o požehnání pro jejich rodiny, aby hledali a plnili Boží vůli.

- Zdeňka

Dobry den moc Vas prosim o modlitbu za me uplne uzdraveni a navraceni do zivota.dekuji

- Hana Brzobohata

Prosím za pokoj a uzdravenie vzťahov v rodine, za pokoj v srdci manžela, trvalé odpustenie a za záchranu manželstva. Pán Boh zaplať

- Iva

Prosím o modlitbu za pokoj v našej rodine, za uzdravenie našich vzťahov, za záchranu manželstva, za môjho manžela, aby mu Duch Svätý osvietil rozum a dal mu pokoj a dôveru do duše. Pán Boh zaplať

- Iva

Prosím o modlitby za manžela, aby ho Pán Ježiš uzdravil svojou milosrdnou láskou, za trvalé odpustenie a pokoj v jeho srdci a za záchranu manželstva. Pán Boh zaplať

- Iva

Drahí. Prosim vás o modlitbu za mojho buduceho muza a šťastné manželstvo.

- Anonym

Prosím vás o modlitbu za východisko z tíživé situace. Pane, smiluj se.

- Kateřina

Svatá Zdislavo, prosim za obrácení manžela, za ochranu pro mého syna a promne od všeho zlého, za osvobození od těch kdo nás pronásledují. Za odkrytí nepřátel církve v naší farnosti které ji záměrně škodí. Prosim o ochranu zamnestnani, brigády. A domova a zdraví pro všechny mne blízké. A prosím o štěstí v mém živote pro sebe i druhé. Amen

- Marcela

Prosím o modlitby za manžela, aby ho Pán Ježiš uzdravil svojou milosrdnou láskou, za trvalé odpustenie a pokoj v jeho srdci a za záchranu manželstva. Pán Boh zaplať

- Iva

Prosím o modlitbu za dcéru, ktorá ma na základe vymysleného ohovárania ťažkosti a veľmi napäté vzťahy s vedúcou v práci. Veľmi to na ňu dolieha, lebo jej pomáhala ako mohla a ona je k nej teraz zlá, ignoruje ju a pod vplyvom vedúcej aj časť kolegýň. Veľmi tým trpí. Prosím o modlitby za obnovenie dobrých vzťahov. Ďakujem

- mama

Prosím o modlitby za uzdravenie nášho manželstva, za obnovenie dôvery a pokoja v srdci manžela, aby veril, že Pán Ježiš dokáže uzdraviť naše manželstvo a aby sa k nemu utiekal. Pán Boh zaplať!

- Iva

Svatá Zdislavo, prosím za dceru Lucii za zdárně vykonané didaktické a maturitní zkoušky. Za uzdravení z psychické nepohody.

- Ivana

Prosím o modlitby za môjho manžela, za uzdravenie jeho boľavého srdca, za trvalé odpustenie a pokoj v našej rodine aj na celom svete. Pane Ježišu zmiluj sa nad nami!

- Iva

Svatá Zdislavo, prosím Tě o přímluvu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku o dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště o dar obrácení, pro všechny pak o dary pevné víry, o dary Ducha svatého, o trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

Prosím o spásu všech, o zdraví maminky, sestry i mne, o požehnání pro rodinu a o pomoc v těžkých situacích. Děkuji T

- T

Prosím o zázračné rýchle uzdravenie všetkých troch detí môjho synovca. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitby za úspešné urobenie prijímacích skúšok, za zdravie pre dcéru, za zdravie, vyliečenie z alergie a Božie požehnanie pre ňu, a pre mňa, a pre rodičov, za pokoj pre mňa a lásku a porozumenie v rodine, Za nájdenie si zamestnania pre mňa. PBZ

- Danka

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

Prosím o dlhodobé zázračné modlitby za Luciu, aby Boh vyriešil všetky problémy, ktoré má, aby všetko dobre dopadlo pri pôrode, aby sa narodilo zdravé Božie dieťa. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlidby za uzdraveni mého manžela Frantiska z rakoviny a nemoci srdce. Děkuji Jana

- Jana

Prosím o modlitby za moje studium na vysoké škole. Studium se pro mne stalo spíše utrpením a zdrojem úzkostí. Prosím o modlitby za sílu a klid při závěrečných zkouškách a prezentacích. Také za jednoho konkrétního profesora, který mě nemá v oblibě a bojím se, že daný předmět nezvládnu. Děkuji

- Lydie

Svatá paní Zdislavo, vypros mi prosím u Boha milost uzdravení těla i ducha a navrácení sil. Také Tě prosím, pros za mě, abych ze srdce každému odpustila a dostala dar lásky a důvěry v Boha. Moc Ti děkuji, Alena.

- Alena Zdislava

Prosím o modlitbu o zvládnutí zkoušek a závěrečných prací. Prosím o shovívavost a pochopení pro učitele při rozhodování známek.

Prosím o modlitbu za důležité rozhodnutí, nalezení cesty a za dar moudrosti a odvahy. Děkuji

- Anna M.

Prosím o modlitbu za mou zemřelou sestru Martinu Šimkovou.

- Martin Irein

Prosím o modlitby za pokoj, lásku a trvalé odpustenie v našej rodine, za uzdravenie manželstva a za pokoj na celom svete. Prosím aj za modlitby za svokrovcov, ktorí idú na operáciu. Pane Ježišu zmiluj sa nad nami, Panna Mária oroduj za nás!

- Iva

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

Prosím o dar ducha svatého,za poznání životní cesty a vyřešení všech životních situaci. Prosím za Lásku a štěstí a osvobození od všech zlých lidí které nás pronásledují.

- Marcela

Bože, prosím tě, pošli mi někoho, komu bych se mohla svěřit a kdo by mi pomohl dostat se z těchto problémů problémů. Děkuji.

- mamka S.

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.