Živý přenos Prosby o modlitbu

Prosby o modlitbu

Je skutkem lásky a také Boží vůlí se za sebe vzájemně modlit. Neboj se poprosit růžencové společenství, aby se modlili na tvůj úmysl. Jde o krok smlouvy mezi Bohem a tebou, kterou společenství přijímá a přednáší Bohu skrze ruce Panny Marie. Za tvůj úmysl se modlí všichni přítomní v modlitbě posvátného růžence.

Prosby

Prosím o Boží pomoc a ochranu Panny Marie pro dceru, která podstoupí operaci.

- Ludmila

Prosba o modlitbu za tři nenarozené děti s prosbou o vznik nového života. Za matku dětí, která jejich ztrátu těžce nese. O pokoj, smíření a odevzdání složité životní situace do Božích rukou.

- Ludmila

za nemocné

- Václav

Za uzdravení pětiletého Honzíka, který je v nemocnici z těžkým oboustranným zápalem plic.

- Dana

Za kněze, zvláště za P.Josefa z Litmanové.

- Dana

za klid a mir v rodine a zbaveni tezke nenoci a osviceni cele rodiny duchem svatym

- alena

Za zdárný průběh nemoci Covid

- Zdeňka

Za požehnání pro kněze P. Karla Hořáka

- Zdeňka

Prosíme o modlitbu za děti a manželku Radima Uvíra, který nečekaně (v noci - prostě ráno nevstal) zemřel ve 49 letech 14. ledna. Jsou z naší zábřežské farnosti. Děkuji.

- Marie

Prosím za zdraví duše i těla , z duševních nemocí v rodině a obrácení .Dar svobody a míru a vzdálení se Zlého od naší rodiny a ode všech rodin a o mocnou ochranu Panny Marie a naší paní Zdislavy. Děkuji

- Zdislava

Za všechny děti, které se narodili nemocné nebo postižené a vlastní rodiče je opustili. Více než 500 miminek ročně jen v Česku, je takto bez lásky a péče svých rodičů na startu svého života.

- Rita

Chci prosit za svou rodinu, chci vyprosit manželu Pavlovi a a jednomu z dětí Lukášovi víru, která v době covidu velice ochladla. Panno Maria, vezmi nás všechny pod svou ochranu.

- Anna Myšková

Prosím za vládu a celý náš národ. Prosím o dobrou volbu prezidenta, jehož budeme volit příští rok. Panno Maria, vezmi nás pod svou ochranu.

- Anna Myšková

Za zázrak uzdravení pro mladou maminku Moniku a za požehnání a za dar víry pro její malé syny a tatínka.

- Míša

Moc prosím za Boží vůli pro nemocnou švagrovou a těžce nemocného chlapečka. Také za pomoc a sílu pro jejich rodiny.

- Jana

Za maturanty!

- Ondra

Za uzdravení myšlení, těla, duše, emocí

- Jaroslav

Prosím o zdárný průběh zítřejší operace, prosím za lékaře a zdravotní sestry. Kéž mě Panna Maria vezme pod svůj ochranný plášť.

- Zdeňka Hlaváčková

Prosím za vedení Duchem Svatým při volbě povolání pro mého syna Ondřeje, který bude letos maturovat. A také za nalezení správné životní partnerky.

- Zdeňka H.

Prosme za zesnulého otce biskupa F.V.Lobkowize. Prosme za nového biskupa ostravskoopavské diecéze,

- Marie M.

Prosím o úspěšné dokončení studia na VŠ, posilu Ducha Svatého při psaní diplomové práce a přípravě na státnice. Síly docházejí, svírá mě strach...

- Helena

Prosím o živou víru pro naše děti, vnoučata. Prosím za práci našich dětí, ať se vše podle Boží vůle.

- Marie M.

Dobrý deň. Chcel by som vás poprosiť o modlitbu na tento úmysel: Dar viery pre Adriánu, Franka a Frederiku..

- Kristián

Za mír na Ukrajině, kde umírají nevinné děti a lidé.

- Radek

Prosím za přímluvu u mého kamaráda, sportovce Luboše, který svádí už 3 roky boj s rakovinou, aby mu Bůh pomohl v tomto utrpení.

- Oldřich

Prosím o modlitbu za ukončenie vojny na Ukrajine a mier vo svete. Pan Boh zaplať.

- Alzbeta

Panno Maria, děkuji Ti za lásku, kterou jsi dala světu. Uč nás milovat Ježíše, Tvého Syna a Boha. Prosím, vypros mé rodině víru.

- Anna

Poděkování za dar lásky mezi Lukášem a Evou s prosbou o požehnání do společného života.

- Lukáš

Prosím o modlitbu za rodicov, za ich zdravie, a aby sa lubili a pekne k sebe spravali.. aby ocino nebol povysenecky.. Za zlepsenie vztahov v rodině. Dakujem .

- Monika

Prosím o zdárný průběh druhé operace a dar zdraví pro celou rodinu.

- Zdeňka H.

Za všechny dobrovolníky, kteří se starají o uprchlíky z Ukrajiny, ať jim Pán požehná v jejich práci,ať jim dá sílu a vytrvalost.

- Zdeňka H.

Svatá Zdislavo, prosím Tě o mocnou přímluvu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o osvobození od zlého a od psychické poruchy, ZVLÁŠTĚ PRO JITKU o DARY UZDRAVENÍ A ŽIVOTNÍ SÍLY, pro všechny pak o dary pevné víry, o dary Ducha svatého, trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku, Magdu a Pavla.

- maminka J.

Prosím o modlitbu záchranu manželstva a obmäkčenie srdca môjho manžela. Prosím o vzájomnú lásku, dôveru, vieru a pokoj v srdci manžela. Pán Boh zaplať

- Iva

Drazí, prosím vás o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku, Magdu a Pavla.

- maminka Jiřina

Prosím o modlitbu za nejstaršího syna, aby úspěšně složil maturitní zkoušku. Děkuji!

- Helena

Moje drahá patronko, prosím,vypros mi milost mého uzdravení, zejména psychiky, vypros mi milost odpustit ze srdce druhým , záchranu manželství a především abych uvěřila v Boží lásku ke mě. Děkuji Alena.

- Alena

Prosí. Z celého srdce o nadeji o změnu smisleni pro mého manžela za odmnekceni jeho srdce, aby se duch svatý dotkl zakruti jeho srdce a dal mu tu milost napravit jeho chybi a mně tu sílu a vytrvalost za něj prosit a vše to nést.

- Marcela

Prosím za manžela, chce odísť od nás svojej rodiny, aby mu Duch Svätý osvietil rozum a daroval mu pokoj do srdca, prosím o uzdravenie manželstva. Pán Boh zaplať

- Iva

Prosím o modlitbu za děťátko, které ve 4. měsíci těhotenství umřelo,... Prosím za jeho rodiče, o dar víry pro ně. Prosím o dar nového života těmto rodičům. Pane, ať Tě všichni poznají a nikdy se od Tebe neodloučí.

- Marie

Prosím o pomoc v mojí bezradnosti. Pane Ježíši, smiluj se nade mnou hříšníkem.

- Anna Marie

prosím velmi o modlitbu za synov.. dakujem.

- Monika

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku, Magdu a Pavla.

- maminka Jiřina

Pane Ježíši, prosím o pomoc v mých problémech. Prosím o pokoj v duši. Děkuji za vaši modlitbu.

- S.M.

Vrúcne prosím o modlitbu za Pavla (manžel dobrej priateľky), aby prežil. Má COVID s veľmi, veľmi ťažkým priebehom. Obaja sú veriaci, on vytvoril pre slávu a úctu Pána a Jeho Matky veľa obrazov, sôch, oltárov ... Cítila som pri telefonovaní, že sa veľmi bojí, že jej muž zomrie. Ďakujem srdečne za príhovor za Pavlov život u Boha 🙏

- Dagmar

Svatá Zdislavo, prosím o přímluvu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku o dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště o dar obrácení, pro všechny pak o dary pevné víry, o dary Ducha svatého, o trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku, Magdu a Pavla.

- maminka J.

Na poděkování za dar života těhotným maminkám s prosbou o požehnání pro jejich rodiny, aby hledali a plnili Boží vůli.

- Zdeňka

Dobry den moc Vas prosim o modlitbu za me uplne uzdraveni a navraceni do zivota.dekuji

- Hana Brzobohata

Prosím za pokoj a uzdravenie vzťahov v rodine, za pokoj v srdci manžela, trvalé odpustenie a za záchranu manželstva. Pán Boh zaplať

- Iva

Prosím o modlitbu za pokoj v našej rodine, za uzdravenie našich vzťahov, za záchranu manželstva, za môjho manžela, aby mu Duch Svätý osvietil rozum a dal mu pokoj a dôveru do duše. Pán Boh zaplať

- Iva

Prosím o modlitby za manžela, aby ho Pán Ježiš uzdravil svojou milosrdnou láskou, za trvalé odpustenie a pokoj v jeho srdci a za záchranu manželstva. Pán Boh zaplať

- Iva

Drahí. Prosim vás o modlitbu za mojho buduceho muza a šťastné manželstvo.

- Anonym

Prosím vás o modlitbu za východisko z tíživé situace. Pane, smiluj se.

- Kateřina

Svatá Zdislavo, prosim za obrácení manžela, za ochranu pro mého syna a promne od všeho zlého, za osvobození od těch kdo nás pronásledují. Za odkrytí nepřátel církve v naší farnosti které ji záměrně škodí. Prosim o ochranu zamnestnani, brigády. A domova a zdraví pro všechny mne blízké. A prosím o štěstí v mém živote pro sebe i druhé. Amen

- Marcela

Prosím o modlitby za manžela, aby ho Pán Ježiš uzdravil svojou milosrdnou láskou, za trvalé odpustenie a pokoj v jeho srdci a za záchranu manželstva. Pán Boh zaplať

- Iva

Prosím o modlitbu za dcéru, ktorá ma na základe vymysleného ohovárania ťažkosti a veľmi napäté vzťahy s vedúcou v práci. Veľmi to na ňu dolieha, lebo jej pomáhala ako mohla a ona je k nej teraz zlá, ignoruje ju a pod vplyvom vedúcej aj časť kolegýň. Veľmi tým trpí. Prosím o modlitby za obnovenie dobrých vzťahov. Ďakujem

- mama

Prosím o modlitby za uzdravenie nášho manželstva, za obnovenie dôvery a pokoja v srdci manžela, aby veril, že Pán Ježiš dokáže uzdraviť naše manželstvo a aby sa k nemu utiekal. Pán Boh zaplať!

- Iva

Svatá Zdislavo, prosím za dceru Lucii za zdárně vykonané didaktické a maturitní zkoušky. Za uzdravení z psychické nepohody.

- Ivana

Prosím o modlitby za môjho manžela, za uzdravenie jeho boľavého srdca, za trvalé odpustenie a pokoj v našej rodine aj na celom svete. Pane Ježišu zmiluj sa nad nami!

- Iva

Svatá Zdislavo, prosím Tě o přímluvu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku o dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště o dar obrácení, pro všechny pak o dary pevné víry, o dary Ducha svatého, o trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

Prosím o spásu všech, o zdraví maminky, sestry i mne, o požehnání pro rodinu a o pomoc v těžkých situacích. Děkuji T

- T

Prosím o zázračné rýchle uzdravenie všetkých troch detí môjho synovca. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitby za úspešné urobenie prijímacích skúšok, za zdravie pre dcéru, za zdravie, vyliečenie z alergie a Božie požehnanie pre ňu, a pre mňa, a pre rodičov, za pokoj pre mňa a lásku a porozumenie v rodine, Za nájdenie si zamestnania pre mňa. PBZ

- Danka

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

Prosím o dlhodobé zázračné modlitby za Luciu, aby Boh vyriešil všetky problémy, ktoré má, aby všetko dobre dopadlo pri pôrode, aby sa narodilo zdravé Božie dieťa. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlidby za uzdraveni mého manžela Frantiska z rakoviny a nemoci srdce. Děkuji Jana

- Jana

Prosím o modlitby za moje studium na vysoké škole. Studium se pro mne stalo spíše utrpením a zdrojem úzkostí. Prosím o modlitby za sílu a klid při závěrečných zkouškách a prezentacích. Také za jednoho konkrétního profesora, který mě nemá v oblibě a bojím se, že daný předmět nezvládnu. Děkuji

- Lydie

Svatá paní Zdislavo, vypros mi prosím u Boha milost uzdravení těla i ducha a navrácení sil. Také Tě prosím, pros za mě, abych ze srdce každému odpustila a dostala dar lásky a důvěry v Boha. Moc Ti děkuji, Alena.

- Alena Zdislava

Prosím o modlitbu o zvládnutí zkoušek a závěrečných prací. Prosím o shovívavost a pochopení pro učitele při rozhodování známek.

Prosím o modlitbu za důležité rozhodnutí, nalezení cesty a za dar moudrosti a odvahy. Děkuji

- Anna M.

Prosím o modlitbu za mou zemřelou sestru Martinu Šimkovou.

- Martin Irein

Prosím o modlitby za pokoj, lásku a trvalé odpustenie v našej rodine, za uzdravenie manželstva a za pokoj na celom svete. Prosím aj za modlitby za svokrovcov, ktorí idú na operáciu. Pane Ježišu zmiluj sa nad nami, Panna Mária oroduj za nás!

- Iva

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

Prosím o dar ducha svatého,za poznání životní cesty a vyřešení všech životních situaci. Prosím za Lásku a štěstí a osvobození od všech zlých lidí které nás pronásledují.

- Marcela

Bože, prosím tě, pošli mi někoho, komu bych se mohla svěřit a kdo by mi pomohl dostat se z těchto problémů problémů. Děkuji.

- mamka S.

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

Prosim o modlitby. Dakujem.

- K.

Prosím o modlitby, nevládzem ďalej. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitby za úspešné spravenie prijímacích skúšok a za zdravie pre dcéru, za jej vyliečenie z alergie a Božie požehnanie pre ňu, a pre mňa, a pre rodičov, za pokoj pre mňa a lásku a porozumenie v rodine, za nájdenie si zamestnania pre mňa. PBZ

- Danka

prosim,pane ty vies

- k

Prosím o modlitby za uzdravenie manželstva, trvalé odpustenie a pokoj v srdci manžela, nech nás Pán Ježiš posilní vo viere a pomôže nám v našej láske, prosím aj za pokoj medzi našimi deťmi a pomoc pri operácii svokrovcov, nech im Pán dá dobré zdravie. Pán Boh zaplať!

- Iva

Pane, pomoz nám odhalit pochybení našich srdcí. Odhal nám pravdu o nás samotných. Prosím za velké obrácení, za kněze a všechny služebníky církve. Za pokoj a usmíření.

- Rita

Prosím o modlitby za naši 5.mesicni Anežku, (druhým jménem křtěná jako Zdislava).Dle fyzioterapeutky je hypotonická, budeme muset podstoupit další vyšetření a začali jsme cvičit Vojtovu metodu.Moc prosím, aby se vývoj srovnal a byla zdravá ve všech směrech. Bohu díky!

- Markéta

Prosím o modlitbu za mého bratra, ať se dostane z depresí.

- Marek

Prosím o uzdravenie pre Annu a Martinu.

- Marek

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

V následujícím a dalších týdnech čekají žáky zkoušky z řečtiny a herejštiny, které opravdu nejsou snadné. Moc Vás tedy prosím, abyste se pomodlili za laickou studentku Klárku a bohoslovce Jeronýma, Ondřeje, Tomáše a Prokopa při modlitbě růžence, aby ty zkoušky z jazyků úspěšně složili.

- Lucie

Prosim o modlitbu za vedenie Duchom svatym pocas statnic dcery Laury, za jeho svetlo do pamate, pokoj do srdca, dar rozumu, rady, mudrosti, rozlisovania, dar správnych slov pocas statnic. PBZ

- Alena

Prosím o modlitby za pokoj v celej našej rodine, trvalé odpustenie a vieru v srdci môjho manžela v nekonečné Božie milosrdenstvo, za záchranu nášho manželstva. Prosím aj o modlitby za svokru, ktorá ide na operáciu. Pán Boh zaplať!

- Iva

Prosím o modlitby za dobré výsledky zo zajtrajších vyšetrení. Ďakujem

- anna

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

prosím Vás o modlitbu za brata a jeho budúcu manželku, o BZP a dary ducha svätého, potrebné milosti do každej oblasti ich života, tiež za sestru a jej manželstvo a rodinu, BZP, DDS a potrebné milosti, za rodičov a za M a M. BV

- Zuzana

Prosím o pomoc v nalezení východiska z těžké situace. Děkuji za modlitbu.

- Simona

Prosím o modlitby za mého křestního kmotra (kněze), který oslaví 24.6.2022 60. výročí  svého vysvěcení na kněze. PBZ! Marie

- Marie

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

Prosím o modlitby za úspešné urobenie skúšok, za zdravie dcéru, za zdravie, vyliečenie z alergie a Božie požehnanie pre ňu, a pre mňa, a pre rodičov, za pokoj pre mňa a lásku a porozumenie v rodine, Za nájdenie si zamestnania pre mňa. PBZ

- Danka

Prosím o modlitby za zdravie pre dcéru, za vyliečenie z alergie a Božie požehnanie pre ňu, a pre celú rodinu, za pokoj pre mňa a lásku a porozumenie v rodine, za nájdenie si vhodného zamestnania pre mňa. PBZ

- danka

Prosím vás o modlitbu za uzdravenie Sebastiana a potrebujú ešte 8000 eur aby mohli priletiet na Slovensko. Pán Boh zaplať.

- Jana

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

Prosím za ochranu odevseho zlého vyditelného i nevyditelneho za uzdravení manžela syna maminky i mne. Za pokoj pro tchýni a tchána a aby vše manželovi úředně dopadlo a mohl domu.Pan Bůh zaplať.

- Marcela

Prosím o modlitby za uzdravenie manželstva, za pokoj, lásku a trvalé odpustenie v srdci manžela, zároveň prosím o modlitby za Božiu pomoc pri operácii svokry. Pán Boh zaplať

- Iva

Prosím za vedení Duchem svatým a pomoc v naléhavé situaci. Děkuji

- Jana

Chvála Kristu, prosím o modlitby za Moniku, Karla a jejich rodinu, uzdravení vztahů, vyřešení jejich obtížné životní situace a Boží požehnání. Děkuji

- Pavel

Chvála Kristu, prosím o modlitbu za naše cyklo - putování s přáteli po Beskydech, poznávání krás okolí a šťastný návrat domů do Uherského Hradiště. Děkuji :-)

- Blanka Jurásková

Prosím za Boží ochranu a pomoc v rozhodnutí. Děkuji za modlitbu.

- S.M.

Prosím o modlitby za Božiu pomoc a ochranu pri zajtrajšom cestovaní pre moju sestru s manželom. Ďakujem

- bohuznáma

Prosim o modlitbu za zdravie vnuka.dakujem.

- Slávka

Prosím o modlitbu za maminku za uzdravení a osvobození ze všech kleteb a svázanosti lidmi kteří ji pronásledují. Pan Ježíš zná vše co jí tíží prosím za vyslyšení jejich modliteb a maminky ochranu a uzdravení.

- Marcela

Prosím o modlitby za Božiu pomoc a ochranu pre Lukáša s rodinou pri cestovaní na dovolenku, za šťastný pobyt na dovolenke a šťastný návrat domov. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitbu za osvobození z desetiletých každonočních i denních bolestí hlavy, za ochranu na cestách a šťastný návrat domů. S díky Veronika

- Veronika

Prosím o modlitby za vyriešenie všetkých mojich problémov a problémov mojej sestry s rodinou. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitby za zázračné a skoré uzdravenie môjho vzťahu so sestrou a jej rodinou. Ďakujem

- bohuznáma

Prosim o duchovne uzdravenie svoje a obratenie celej rodiny. Dakujem.

- Katka

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

prosím o modlitbu za deti .. aby sa nehadali, lubili sa, boli rozumni , zdraví a ked budu starší, nech nikdy neopustia Boha .. ďakujem.

- Matka

Moc chci poprosit o modlitbu za vyřešení problému v práci. Děkuji, Tom

- Tomáš

Prosím za mně a Honzu

- Kateřina

Prosím vás o modlitbu za Boží pomoc a odvahu pro ztracenou duši.

- Simona

Prosím z celého srdca o modlitbu pre Ivanku za dar životného partnera, dar požehnaného manželstva, dar materstva, za Božiu pomoc a ochranu v zamestnaní a v osobnom živote. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o osvobození od Zlého ,který ničí naše rodiny a za obrácení v rodinách a za dar životního partnera BOHUDÍKY

- Jana

Drahé sestričky, prosím pomodlite sa za môjho svokra Antonka, je v kritickom stave. PBZ

- Boženka

Ďakujem Bohu za vyslyšanie jednej z mojich prosieb a prosím o modlitby, aby všetko dobre dopadlo. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitby za uzdravenie vzťahov v rodine môjho synovca, za Božiu pomoc a ochranu, za Boží pokoj pre neho, jeho manželku a ich deti. Ďakujem

- bohuznáma

Ráda bych Vás poprosila o modlitbu za mého manžela, jehož minulý týden propustili z práce, kterou docela dlouho hledal. Jsme mladí manželé, kteří čekají své první dítě. Já sama jsem ve vysokém stupni těhotenství a už nepracuji. Ztráta manželova příjmu je pro nás teď opravdu velký problém. Manžel celou situaci prožívá velmi těžce, jelikož si uvědomuje tíži zodpovědnosti, která na něm spočívá. Navíc s ním při propuštění bylo nakládáno dost ponižujícím způsobem a cítí se tím být velmi zraněný. Byl už nějakou dobu nezaměstnaný před touto prací a dlouho nemohl nic najít. V důsledku toho nemá moc velkou důvěru v nějaké svoje pracovní kvality a ani v pozitivní změnu. Budu vám velmi vděčná za vaši modlitbu. Děkuji, Jana

- Jana

Prosím vás o modlitbu. Prosím o Boží pomoc a nalezení východiska ze složité situace. Pane, smiluj se nad námi. S.M.

Prosím o modlitbu za úprimné pokánie a za život v Pravde pre Božieho služobníka Miloslava. Prosím, aby sa on a jeho bratia zriekli všetkého, čo nepatrí Bohu a plnili Božiu vôľu. Pán Boh zaplať.

- Bohuznáma

Prosím o modlitbu za zajtrajšie ťažké a bolestivé vyšetrenie, aby náš Pán viedol ruky lekárky

- Anna

Ježíši,chci Ti děkovat za Tvou lásku. Prosím o víru pro svou rodinu. Prosím za manžela,který má problém s využitím času ve svém životě. Panno Maria a sv. Zdislavo, orodujte za nás.

- Anna

Akutní prosba o modlitbu za mladého synovce a jeho rodinu.Synovec Jakub je v bezvědomí a akutním ohrožení života po spolikání velkého množství prášků, kdy již medicína nemůže pomoci.Ať Bůh rozhodne o jeho životě, či smrti a dá rodině sílu unést následky u obou variant. O modlitbu, prosí kmotr.

- Ondřej

Prosim o zmenu spravania a riesenie komunikacneho pochybenia, nech nenastane neumyselne zlo. Dakujem.

- Jarka

Prosím o duchovní posilu a uzdravení manžela po úraze a po operaci. Prosím ať mu Bůh dá sílu přijmout všechna omezení, která v jeho životě nastanou.

- Daniela

Prosim o modlitbu. Mc túžime po dieťatku. Pane zmiluj sa.

- Zuzka

Prosim o modlitbu za uspesne zvladnutie zaverecnej skusky ktora ma caka v utorok 6.9.2022. Dakujem PBZ

- Dominika

Prosím o modlitby za zázračné uzdravenie vzťahu s mojou sestrou a jej rodinou. Ďakujem

- anna

Prosím o modlitby za sestru Danu, která dnes bude podstupovat už druhou operaci páteře v krátké době. Aby Duch sv. osvítil doktory, aby se správně rozhodli při řešení jejího problému. Děkuji.

- Věra

Prosím o modlitbu za mého tatínka, který leží v nemocnici. Pán Bůh Vám to oplať svým požehnáním.

- Dagmar

Prosím o modlitbu za uzdravenie očnej vady, ktorú lekári nedokážu vyliečiť, vďaka

- Eva

Prosim o modlitbu za mojho priatela, aby sa mu uz podarilo doriesit byvanie, ktore sa uz dlho natahuje a o zachranu vztahu. Dakujem velmi pekne. Dominika

- Dominika

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- babička J.

Vrúcne prosím o príhovornú modlitbu za našu rodinu. Zároveň prosím o modlitbu za človeka, ktorý svojím konaním veľmi ubližuje našej rodine. Veľká vďaka.

- Patricia

Prosím o modlitby za dcéru Moniku za zdravie tela a duše za lásku a pokoj božie požehnanie aby si našla prácu a životného partnera

- Mária

Prosim o modlitbu za dar dietatka. Amen

- Zuzka

Prosím moje laskavá patronko, vypros mi opravdovou důvěru a víru v Pána Ježíše. Vypros mi uzdravení, zejména to vnitřní a osvobození od zla, také milost odpuštění druhým. Vypros mi prosím světlo do mých hrozných temnot a záchranu rodiny. Velmi děkuji, Tvá Alena.

- Alena

Na poděkování za dar života manželům, kteří nemohli mít děti, za narozené vnoučata, jejich rodiny a na úmysly Panny Marie za nás.

- Zdeňka

Na poděkování za dar života manželům, kteří nemohli mít děti, za narozené vnoučata, jejich rodiny a na úmysly Panny Marie za nás.

- Zdeňka

Za dar rozlišovania; správneho rozhodovania; za dar rozumu; dar múdrosti pre vzťah Aleny a Juraja ; ak majú byť spolu podľa Božej vôle nech uzavrú manželstvo. PBZ

- Alena

Prosím o modlitbu za vyriešenie mojej ťažkosti, ktorou prechádzam, aby sa nado mnou Pán zľutoval, PBZ

- Eva

Prosím o modlitbu za lidi, aby měli více lásky. Lásky nejen k sobě navzájem, ale také ke zvířatům, našim malým bratřím a sestrám. Aby nikdo nikoho nesmyslně nevylučoval, aby nikdo netrval na nesmyslných příkazech a zákazech.

- Pavla

Prosím o modlitby za zdravie pre dcéru, za vyliečenie z alergie a Božie požehnanie pre ňu, a pre celú rodinu, za to, aby zvládla náročné štúdium na medicíne a za jej udomácnenie sa na škole a internáte, za pokoj pre mňa a lásku a porozumenie v rodine, za udržanie si viery pre ňu a správnu mieru vzťahu s priateľom, za úspešný začiatok ona na VŠ a ja v práci. Tiež za vyriešenie rodinných problémov. Ďakujem za jej úspešné prijatie na VŠ. PBZ

- danka

Prosím za zbavenie utrpenia pre tetu Annu, ktorá trpí v bolestiach v poslednom štádiu rakoviny. PBZ

- Michal

Prosím o modlitbu za manžela aby sa vrátil k svojej rodine PBZ

- Daniela

Prosím za zdraví mé maminky a všech mých blízkých. S Boží pomocí a na přímluvu sv. biskupa Hloucha, Panny Marie, sv. Josefa, sv. Zdislavy a všech, které jsem o ni prosila, věřím, že budou všichni zdraví. Slíbila jsem, že pokud bude maminka v pořádku, napíšu to na biskupství, jako svědectví!

- Zdislava

Prosím o modlitbu za pokoj v rodine a za uzdravenie pre Annu a Alenku. PBZ.

- M.

Panno Maria, děkuji Ti za lásku, kterou jsi dala světu. Přicházím za Tebou s prosbou: přiveď mého manžela a syna zpět k Ježíšovi.

- Anna

Prosím o dar zdravého partnerského vztahu s dobrým mužem, abych mu mohla být dobrou ženou. Děkuji a přeji hojnost Božího požehnání a milostí+

- PR

Prosím o modlitby za zdravie pre dcéru a členov rodiny,i za starých rodičov, za dary Ducha sv. pre všetkých a za úspešné spravenie zápočtu z anatómie pre dcéru. PBZ

- Dana

Prosím o modlitbu za plné zdravie duše a tela mami Talie, prosím o úplné uzdravenie pohyblivosti ľavej ruky a nohy. Ďakujem Bohu. AMEN

- Mária

Prosím o modlitby za lásku, pokoj, dôveru a vieru v našej rodine, za chorého brata a kamaráta. Pán Boh zaplať!

- Iva

Prosim spomente si aj na mna vo svojich modlitbach za dar pokoja v praci uz nevladzem

- Lucia

Prosím o modlitbu k sv Michaelovi proti neznámému zlu. Děkuji

Prosim o odpustenie previneni, zrieknutie sa pomsty, prenechanie odplaty Panovi. Vdaka za modlitby.

- Nela

Prosim o modlitbu za dar uzdraveni z deprese, leky mi nezabiraji, prosim o dar slz. Děkuji

- Petra

Veľmi by som vás chcela poprosiť o modlitbu za moje birmovné dieťa. Je volaný pánom Ježišom ku kňazskému povolaniu ale má na svojej ceste veľké prekážky a veľa útokov od zlého. Potrebujeme súrne modlitby. Ďakujem vopred veľmi pekne!

- Dominika

Prosba o uzdravení vážně nemocného muže mé dcery Leslieho.

- Marie

Jsem ve velkých problémech. Co mám dělat? Bože, prosím pomoz mi najít východisko.

- Simona

Prosím o modlitby za brata Petra,za jeho uzdravenie a oslobodenie od alkoholu,i jeho obrátenie.Má už vážne problémy..PBZ

- Zuzana

Prosím o modlitbu za uzdravenie mojej chorej štítnej žľazy, o uzdravenie mojich chorých očí, čo už majú aj šedý zákal a o dar materstva, aby mi bolo ešte dovolené mať detičky. Ďakujem. Nech Vás Boh žehná s Láskou.

- Simona

Prosím o modlitby za moji dcerku za její uzdravení z bolesti hlavy z onemocnění štítné žlázy a za dar mateřství.Bohu díky za Vaše modlitby maminka.

- Helena

Prosím o modlitbu za dobré výsledky vyšetření pro mou maminku. Pán Bůh zaplať za vaše modlitby. Svatá Zdislavo, oroduj za naší rodinu. Všichni svatí a světice boží, orodudujte za nás.

Moc prosím o modlitbu za srdce mého manžela, ať je Bůh náplní pokojem a dobrem, aby nebyl plný hněvu a nebyl sprostý na děti a na mě. Také prosím ať dokážu rozlišit Boží vůli. Děkuji moc,ať vám Pán žehná.

- Jana

Prosím o modlitby za trvalé odpustenie, lásku, vieru, pokoj a dôveru v našom manželstve, za odslobodenie detí od závislosti na mobilných hrách. Pane Ježišu, prikry nás svojou milosrdnou láskou!

- Iva

Prosím o modlitbu za zdraví pro mě a mé blízké. Všichni svatí a světice Boží, orodujte za nás. Děkuji za vaše modlitby.

- Zdislava

Prosím o Obrátenie môjho srdca. Ďakujem Michaela 🙏😔

- Michaela

Prosim Pana za najdenie bezpecneho stabilneho zamestnania, domova, uprimnych priatelov, manzela, zdravia, pokoja od nasilia a obtazovania Dakujem

- Bohuznama

prosím za dar založit rodinu

- Marie

CHVÁLA BOHU NA VÝSOSTIACH a pokoj všetkým ľuďom dobrej vôle... Pokorne Vás prosím o Vaše prímluvné modlitby za uzdravenie mojej sestry Márie V. z Bratislavy-Rusoviec, ktorá trpí viacerými, závažnejšími chorobami.Za Vaše modlitby pre moju sestru Vám všetkým, čo najúprimnejšie ďakujem... ďakujem... ďakujem... MILOSRDNÝ A LÁSKAVÝ BOH NAJVYŠŠÍ nech žehná všetky dni Vašich zmysluplných životov. V hlbokej úcte, so srdečným pozdravom Ján Kováč z Bratislavy.

- Ján Kováč

Prosím za uzdravení na těle a na duši pro P.V. a K.K.

- Zdeňka

Drazí, prosím vás o modlitbu za duchovní a duševní uzdravení Milana P.

- maminka J.

Prosím o modlitby za Lukáša, aby Božím zázrakom dostal zamestnanie v mieste bydliska. Verím, že Boh robí zázraky a prijímam ich aj pre Lukáša. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o príhovornú modlitbu za našu rodinu, aby nás Pán oslobodil od zlého. Veľká vďaka.

Vrúcne prosím o modlitbu za zdravie dcéry Michalky a zdravie jej dieťatka, ktoré nosí pod srdcom a ktoré sa má každú chvílu narodiť. Tiež za šťastlivý pôrod. PBZ

- Eva

Prosím o spásu všech, o Boží pomoc v těžkých situacích, o požehnání a dzraví pro maminku, naše rodiny a známé děkuji. T

Prosím o modlitby za uzdravenie Elišky a Emílie z horúčky, za šťastné prežitie vianočných sviatkov v celej našej rodine, za uzdravenie vzájomných vzťahov v celej našej rodine, za všetky moje úmysly pre našu rodinu, za Juraja, aby sa vyriešili jeho životné problémy. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitbu za syna aby bol zdravý, dobrý a mudry.. Ďakujem..

- Matka

Moje laskavá Paní, vypros prosím milost u Boha , milost uzdravení mého tatínka. Prosím i za přímluvu za moje uzdravení a osvobození. Velmi děkuji. Ctím Tě a miluji, spoléhám na Tebe. Tvá Alena.

- Alena

Prosím o modlitbu za zlepšení vztahu mezi Míšou a Jendou. Děkuji

- Mamka

Prosim o modlitbu za rodicov ktori sa staraju o zomierajucu starku a vsetci dostali chripku..aj za celu nasu rodinu. Dakujem. PBZ.

- Zuzana

Moc prosím o modlitbu. Děkuji

- s.m.

Za uzdravení dcery Alžběty z jejich psychosomatických problémů. děkuji.Jiří

- Jiří

Moc prosim o.modlitbu za me uzdraveni.moc dekuji

- Hana

Prosím o modlitby za uzdravenie z depresie a úzkostných stavov pre dcéru Alexandru.

- mama

Ježíši, prosím, pomoz mi. Děkuji za modlitbu.

- Kateřina

Drazí, prosím vás o modlitbu za dar obrácení a víry pro všechny hříšníky a ateisty, zvláště pro Milana P.

- maminka J.

Prosím o modlitby za vyriešenie všetkých problémov Márie a jej rodiny. Ďakujem

- bohuznáma

Za duši ženy, která letos koncem prosince v Krkonoších vzala život sobě a svému synovi, a za duši tohoto dítěte, aby obě duše došly pokoje a Bůh je přivítal ve svém království. A aby Bůh této ženě odpustil.

- Jana

Vážené sestry, velmi Vás prosím o modlitbu za zvládnutí státní zkoušky z Dogmatiky, kterou mám v úterý. Také prosím o dar zdraví za mamku, která trpí bolestmi se zažíváním. Všem Vám předem moc děkuji..

- Jarda

Ježíši, prosím o tvou pomoc a moudrost v mojí bezradné situaci. Marie, oroduj za nás! Všem děkuji za modlitby.

- Anna Marie

Prosim o modlitbu za Stanku,za olobodenie od alkoholu a za požehnanie ,aby jej Pán požehnal chlapca veriaceho ,aby našla zmysel života a o dar živej viery PBZ

- Mária

Prosím o modlitby za pokoj a trvalé odpustenie v našej rodine, za pokoj a lásku v srdci môjho manžela a naše deti, za záchranu nášho manželstva. Pán Boh zaplať!

- Iva

Pane Ježíši, prosím o pokoj v mém srdci, boží pomoc a ochranu.

- Mamka s.

Prosba o ochranu za všechny řidiče z povolání

- Ludmila

Prosím pěkně za modlitbu pro moji maminku Květu. 13.1.2022 byla na operaci srdíčka, která trvala několik hodin a dnes nám řekli, že je v kritickém stavu a mohou ji selhávat orgány. Prosím pomodlete se ať se stane zázrak. Děkuji

- Gabriela

Prosím o modlitby za záchranu manželstva, za obnovenie manželskej dôvery, trvalé odpustenie a lásku

- Iva

Prosím vás o modlitbu za východisko z těžké situace. Děkuji

- Anna

Svatá Zdislava a svatá Helena, prosím vás o pomoc v mé lékařské profesi, pomoc odhalit krádež, najít dary, ztracené věci a o ochranu v běžném životě. Amen

- Gabriela

Prosím vás o modlitbu za moji ztracenou duši. Bože, prosím, pošli mi někoho s radou a pomocí. Děkuji

- A.M.

Prosím o modlitby za uzdravenie nášho manželstva, za trvalé odpustenie, pokoj, lásku, dôveru a vieru v manželovom srdci, za pokoj, vieru a zdravie našich detí, za chorého brata a rodičov, za svokrovcov . Pane Ježišu uzdrav nás svojim milosrdenstvom a láskou

- Iva

Prosím o modlitbu za Božie milosrdenstvo pre seba a manžela

- Eva

Bože, prosím o pomoc v mém rozhodnutí. Děkuji za modlitbu.

- Anna

Prosím o modlitby za zdravie , pokoj v duši, za dary Ducha Svatého, pomoc ochranu Božiu. Bohu vďaka.

- Lýdia

Prosím o zázračné Božie uzdravenie vzťahu medzi mnou a mojou sestrou. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím za požehnání zdraví a uzdravení mého syna z přetrvávajícich žaludečních obtížích a osvobození od závislosti na mobilu a úzkosti bez něj. Děkuji Pán Ježíš zehnej

- Marcela

Prosim o modlitbu..Pane len Ty jediny rozhodni ci babku zoperovat alebo nie. Daujeme. PBZ.

- Zuzana

Prosim o modlitbu za babku 89r.kt.je po operacii..Pane daj jej silu..ak je to Tvoja vola ulav jej od bolesti..a prosim aj za stastnu hodinu smrti. Dakujem.

- Zuzana

Pěkný večer! Moc Vás prosím o modlitbu za nalezení příjemné práce za dobrý plat v Pardubickém kraji. Velice Vám děkuji za modlitbu a za Váš čas. Martina

- Martina

Chvála Kristu! Prosím o modlitby za uzdravení a spásu duše za mou maminku Paní Věru Míčkovou,která má zhoubný nádor který se nedá operovat . Stav je velmí vážný. Bohu díky i Vám za modlitby. S pozdravem pokoj a dobro Jindřich Balla OFS.Ostrava

- Jindřich Balla OFS

Prosím o modlitbu za zlepsenie vztahov v rodine.. Ďakujem.. :(

- Monika

Prosím o modlitby za zázračné uzdravenie Emky od bolesti nohy. Ďakujem

- bohuznáma

Drazí, prosím vás o modlitbu za úspěšné složení zkoušky pro vnučku Pavlínku ( 21 let) . ( Na VŠ zvládá všechno úspěšně, jen jedna zkoušející nechá uspět jen muže a ženám dělá problémy).

- prosebnice Jiřina

Prosím o modlitbu za ochranu a pomoc Panny Márie a anjelov strážnych.

- Jana

Svatá Maria, pros za nás hříšné! Děkuji za modlitbu.

- Anna Marie

Prosím o modlitbu za pokoj a naději po ztrátě miminka.

- Ludmila

Moc Vas prosim o motlitbu za uzdraveni meho manzela. Dekuji.

- Jana

Chvála Kristu a Panně Marii! Prosím o modlitbu za šťastný porod a za zdraví maminky a děťátka. Děkuji. Bůh Vám žehnej.

- Eva+

Prosim o modlitbu za uzdraveni meho manzela. Dekuji, Buh Vam zehnej.

- Jana

Prosim o modlitby za moju ťažko choru sestricku, za milosť uzdravenia pre ňu, podla Božej vole. Amen. PBZ.

- Prosba o modlitby

Prosim o modlitbu a ochranu miminka ktere cekam. Prepadaji me uzkosti. Dekuji za modlitbu

- Eva

Prosím za uzdravení neteře z těžké nemoci, aby dobře snášela léčbu

- Ludmila

Prosím o modlitbu za zdraví pro mě, mou rodinu a blízké a za mír ve světě. Pán Bůh zaplať!

Ježíši, prosím tě za Honzíka a Míšu a za jejich vztah. Děkuji za modlitbu.

- Mamka

Prosím vás o modlitbu za Boží pomoc, radu a ochranu ve svízelné situaci. Pane, smiluj se nad námi. Děkuji

- Simka

Prosím o modlitby za moju ťažko chorú sestričku Ľudmilku, aby ju Pán Ježiš uzdravil, ak je to Božia voľa. Amen. PBZ.

- Anna

Za uzdravení na těle a na duši pro Jirku. Pane smiluj se, dej aby bratrovi nebyla amputována noha.

- Zdeňka

Prosím za firmu, aby dostála svým závazkům, aby se nedostala do insolvence a tak mnoho lidi nepřišlo o práci.

- Zdeňka

Prosím o modlitbu za Božiu pomoc pri operácii mojich očí. Srdečne ďakujem.

- Marta

Prosím o modlitbu za zdárný průběh operace. Moc děkuji. Tom

- Tomáš

Prosím o pomoc a odvahu ve hledání východiska ze složité situace. Děkuji za vaše modlitby.

- Anna

Prosím o modlitbu za moju nevestu ktorá už mala termín pôrodu aby sa malinká vypýtala na svet aby všetko dobre dopadlo a nemuseli jej pôrod vyvolávať.Dakujem.

- Lubica

Drazí, prosím Vás velmi za modlitbu o pomoc za dopsání, korekturu, schválení a přijetí mé diplomové práce. Moc Vám všem děkuji.

- Jarda

Prosím o zázračné Božie uzdravenie vzťahu medzi ocinom a maminou. ďakujem.

- dcera

Prosím za dar odpuštění a usmíření pro Pavla a jeho kolegu.

- Sidonie

Prosím o modlitby za mojich nebohých rodičov Máriu a Štefana a všetkých predkov. Ďakujem

- anna

Prosím o modlitbu za mír ve světě a seslání Ducha Svatého na všechny,kdo rozhodují o míru.Za všechny matky,které ve válce na Ukrajině ztratily své syny a dcery. S pokorou Hana

- Hana

Prosím vás o modlitbu za Jendu a jeho přítelkyni. Za požehnání pro jejich vztah. Děkuji.

- Anna Marie

Požehnaný deň, prosím Vás o modlitbu za úspešné vykonanie prijímacích skúšok na strednú školu pre moju dcéru a jej následné prijatie na školu. Pán Boh zaplať.

- Monika

Prosím o modlitbu za dar uzdravení z deprese, úzkosti a strachu. Děkuji.

- Petra

Prosím o modlitbu za dobré výsledky mého očekávaného vyšetření a za čistotu vztahu dcery a jejího přítele. Moc děkuji.

- Pavlína

Prosím o modlitby za Božiu pomoc a ochranu pri cestovaní na kontrolu a za dobré výsledky z kontroly. Ďakujem

- anna

Prosím o modlitbu za uzdravení mého tatínka z pokročilé rakoviny. Pane smiluj se nad námi. Děkuji.

- Veronika

Prosím o modlitby za dcéru Alexandru, za duševný pokoj a pomoc pri hľadaní práce. Veľmi pekne ďakujem.

- Mama

Prosím o modlitby za zdravie, pokoj v srdci, požehnanie dobrej práce, dary Ducha Svatého, pomoc ochranu Božiu. Bohu vďaka.

- Bohuznáma

Prosím o pokoj v duši a Boží ochranu. Prosím vás o modlitbu za pomoc při nalezení životní cesty. Pane, smiluj se. Děkuji

- Anna

Prosím o modlitby za prácu. Bohu vďaka.

- Bohuznáma

Prosím o modlitbu za moje bábätko, som v 8.týždni tehotenstva a krvácam. Ďakujem pekne.

- Anna

Prosím o modlitby za prijatie do zamestnania. Bohu vďaka.

- Bohuznáma

Sv.Zdislava prosím oroduj za moje dobre výsledky za dobru sv.spoved za moje uzdravenie a polepsenie. PBz!

- Bohuznama

Prosím o modlitbu za osvobození bratra od zlého ducha a uzdravení rodových kořenů.

- Lenka

Prosím za těhotnou snachu a za všechny maminky, které mají komplikované těhotenství. Za dobrý porod a dar zdraví pro ně i děťátka.

- Zdenka

Prosíme za záchranu manželství naší dcery. Prosime za zetě,aby znovu nalezl cestu k Bohu a osvobodil se od závislostí.

- Z +B

Prosim modlitby za zdravie a pracu .Bohu vdaka

- Marta

Prosím o zdraví a štěstí dcery, prosím o modlitbu, aby Honzík znovu našel cestu k Bohu ještě před svatbou. Prosím o přípravu na manželství a o svátost manzelstvi pro dceru a jejího snoubence. Vroucně prosim o pana faráře, který se jim bude věnovat. Dekuji

- Lenka

Zdravím, díky za modlitbu růžence. Včera i dnes jsme se připojili, bohužel, zvuk nebyl zapnut. Kdyby se dal zapnout, byla bych ráda. Nemohu už druhý týden pro nemoc mluvit, tak jsem ráda, když se modlite a mohu Vás slyšet. mm

- Marie M.

Prosím vás o modlitbu za Boží světlo, moudrost a pomoc v mé nešťastné situaci. Děkuji

- Anna Marie

Svätá Zdisla prosím pomôž mi oroduj za mňa aby som zvládla pripraviť nedeľný obed a pohostit mojich blízkych a tiež Ta prosím o môj dobrý TK za moje zdravie . PBz !

- Bohuznama

Prosím o modlitby za požehnanie práce. Bohu vďaka.

- Bohuznáma

Prosím za dar zdraví duše i těla. Děkuji ta přímluvu.

- Pavlína

Začali sme s manželom chodiť na párovúterapiu. Prosím, modlite sa spolu s nami, aby to prinieslo ovocie. Veľká vďaka.

Prosím za umírající maminku,která je členkou Bratrstva posvátného růžence

- Zdenka

Hezký den Vám všem přeji, ráda bych Vás poprosila o modlitbu za mojí zesnulou maminku Věru, ostatní členy rodiny, kteří nás již opustili, za obrácení mého syna Daniela, bratra Leoše a opuštěného muže bez domova, kterého jsem viděla nedávno schouleného na lavičce. Mnohokrát Vám děkuji, pokud bude možné opakovat modlitbu za tohoto muže opakovaně, moc to potřebuje. Přeji Vám vše dobré a požehnané Velikonoce. Ilona

- Ilona

Všem modlitebníkům přeji požehnané Velikonoční svátky. Děkuji za vaši modlitební pomoc, za všechny, kteří se ocitli v těžkých životních situacích i za nás, kteří si za své těžkosti můžeme sami a bez pomoci už nemáme sílu ke změně.

- Anna

Prosím o modlitbu s prosbou o Boží pomoc v silných úzkostech a skrupulích a o vytrvalost v katolické církvi. Děkuji.

- Anna

Prosím o modlitbu za synceka, ktoreho caka návštěva u stomatologa a velmi sa boji.. Ďakujem

- Monika

Pane, prosím za mého tatínka. Na krku má bulku. Podstoupí operaci a různé testy. Bojím se výsledků. Jsem také těhotná a mám velký strach o miminko a taťku. Smiluj se nad námi.

- Eva

Prosím o modlitby za uzdravení mé ženy. Děkuji. MK

- MK

Moc Vás všechny prosím o modlitbu za "přijetí" diplomové práce o "Terezce", kterou jsem v tomto týdnu odevzdal. Aby mi "prošla" všemi elektronickými systémy, byla schválena a především, abych obdržel doporučující posudky k obhajobě od obou oponentů. Všem předem děkuji.

- Jarda

Moc prosím o modlitbu za dar nového života pro T a J. Děkuji

- Matka

Prosím za duchovní uzdravení dcer a manžela.Pane smiluj se.Děkuji,Marcela

- Marcela

Moc prosím o modlitbu za dar nového života pro T a J. Děkuji

- Dagmar

Prosím o dar uzdravení z deprese. Prosím o pokoj pro mou duši. Děkuji

- Petra

Chtěla bych poprosit o Boží pomoc v důležitém životním rozhodnutí a za mir a pokoj v našich srdcích a v rodinách. Dekuji

- Simona

Prosím o spásu nás všech, o Boží požehnání a pomoc v těžkých situacích, o zdraví maminky, sestry i mé, o smír s Bohem i s lidmi a o požehnání pro všechny, které nosím v srdci. Děkuji.

- Tom

Prosím Vás o intenzívne modlitby za všetkých pracujúcich v zahraničí - aby sa im podarilo všetko do čoho sa pustia a v čo najkratšom čase sa bezpečne, živí a zdraví vrátili domov na Slovensko. PBZ

- Ľubica

Prosím vás o modlitbu za vyriešenie ťažkosti v práci a proti osočovaniu a aby som neprišla preto o miesto

- Eva

Svatá Maria, pros za nás hříšné, sv.Zdislavo oroduj za nás! Prosím za naši rodinu, za porozumění a lepší komunikaci, za pomoc v problémech, ať dokážu najít řešení těžké situace. Děkuji

- Mamka

Prosim Vas o modlitbu za moju manzelku Mariu za jej uzdravenie z rakoviny Prosim Prosim nech su Nase prosby vyslisane. 🙏🙏🙏🙏

- Peter

Prosím o modlitbu za Boží milost a ochranu pro mne i pro manžela a za pokoj od zlého člověka v našem okolí.

- Jana

Svatá Maria, matko Boží, pros za nás hříšné.

- S.M.

Moc vas prosim o modlitbu. Lezim v nemocnici a hrozi mi predcasny porod, ale jeste je velmi brzo. Jsem teprve v pulce tehotenstvi. Prosim o zazrak.

- Eva

Prosím o modlitbu za spásu mé duše ,děkuji Pavel Štěpánek 773 182 350 mobil

- Pavel Štěpánek MUDr.

Prosím o modlitby za zázračné vyriešenie všetkých mojich problémov. Ďakujem

- anna

Prosím o modlitbu a sv. Zdislavu o přímluvu za uzdravení dcery Marie. Děkuji.

- Pavlína

Prosím o modlitbu, pomoc a radu do mého problému. Děkuji

- Simona

Prosím o modlitbu za syna a mna. Vobec to s ním nezvládám.. Vkuse za všetko křičí. . Prosím nech je mudry, zdravy, dobrý, lebo sa už zblaznim..

- Monika

- Prosím na přímluvu svaté Zdislavy za naši rodinu, ať jdeme ke svatosti - Prosím za zdraví celé rodiny - Prosím ať náš dobrý Bůh přijme naše nedonošené zemřelé dětí do nebe. - Prosím o milost počít a porodit ještě jedno zdravé děťátko - prosím, ať Bůh přijme všechny chvály, které Mu vzdáváme (i přes bolest v srdci po smrti našich nenarozených) děkujeme!

- M. Zdislava

Prosím Tebe, moje svatá patronko, vypros mi uzdravení těla, duše i ducha, milost dobré svaté zpovědi milost odpustit druhým lidem. Prosím ochraňuj moji rodinu. Děkuji mnohokrát, Alena.

- Alena

Pane Bože, prosím tě o uzdravení z nemoci a o zdraví pro celou naši rodinu. Odevzdávám ti svůj strach z onemocnění syna. Prosím požehnej naše dny. Amen

- Vendy

Prosím moc o modlitbu za těžce zkoušeného člověka, Boží pomoc a vysvobození. Děkuji mnohokrat

- Veronika

Prosím o modlitbu za Boží ochranu od souseda, který mi nedá pokoj, když pracuji na zahradě, dnes mne mlčky sledoval, prosím, ať mne Bůh před ním ochrání a on mi dá pokoj.

- Jana

Prosím o modlitbu za vyriesenie situacie... Dakujem..

- Monika

Velmi prosím o modlitbu za deti. Aby boli zdraví, dobrí, múdri,... Nech sa k sebe pekne spravaju.. Ďakujem.

- Monika

Prosím o pomoc v mé nerozhodnosti. Duchu svatý přijď se svou radou a moudrostí. Svatá Maria, oroduj za nás.

- S.M.

Prosím o modlitbu za moju úspešnú skúšku z Internej medicíny

Prosím o modlitbu za dar nového života na přímluvu sv. Zdislavy.

- Dagmar

Prosim za dar viry a dary Ducha Svateho pro moje deti a pro vsechny mlade lidi, za ktere se nikdo nemodli

- Mamka

Prosím o modlitbu za syna , za Boží zásah do jeho života .

- Jana

Prosím o modlitbu za uzdravení dcery a zdraví pro mou celou rodinu

- Martin

Svatá Zdislavo prosím pomoz nám.

- Dagmar

Prosím o modlitby za Ivanku, aby stretla vhodného životného partnera, s ktorým by mala zdravé Božie dieťa, za jej zdravie, šťastie, Božiu pomoc a ochranu v osobnom a pracovnom živote, za Boží pokoj. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitbu za pana Jana U. Za zlepšení jeho zdravotního stavu nebo za uzdravení z nevyléčitelne formy rakoviny. Poslali jej domu ze zdravotnictví mu nemá co víc nabídnout a tatínek chce stále žít a bojovat. Prosím moc o modlitbu. Děkuji

- Jan

Prosím o modlitbu za naši maminku Ludmilu, za uzdravení jejího strachu, úzkosti, deprese a také za uzdravení ekzému na nohách. Děkuji.

- Ivona

Modlete se prosím, abych znovu našla chuť a sílu do života a za vítězství v nekonečném boji. Děkuji.

- Anežka

Prosím vás o modlitbu. Hledám východisko a pomoc ve složité situaci. Děkuji.

- Katerina

Prosím o modlitby za Božiu pomoc a ochranu pri cestovaní a šťastný návrat domov pre moju sestru s rodinou. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o Boží pomoc. Děkuji za modlitbu.

- Anna Marie

Moc prosím o modlitbu za mé kamarádky, které mají tendence k sebepoškozování. Bohu díky

- Zdislava

Prosím z celého srdce za poděkování za syna Daniela, který mně velmi pomáhá a zítra tj.23.6. 2023 bude mít 39 narozeniny. Je to velmi hodný syn a prosím, aby Pán vyslyšel na přímluvu svaté Zdislavy moji obrovskou prosbu a požehnal mu pevné zdraví jak tělesného, tak duševního. Rovněž prosím za vyslyšení novény k svaté Zdislavě, kterou jsem dokončila v úterý 20.6.2023- Z celého srdce vám děkuji a Bůh ať vám žehná a chrání od Zlého, abyste přinášeli lidem ještě hodně dobra a milostí prostřednictvím vašich modliteb k Všemohoucímu Bohu. Ještě jednou ze srdce děkuji.

- Miloslava L.

Prosím o modlitby za zázračné okamžité uzdravenie mojej sestry. Ďakujem

- bohuznáma

Moc prosím o modlitbu za dar nového života pro T a J. Děkuji.

- Dagmar

Prosím o modlitbu za pani učiteľky mojich detí .. Ďakujem.

Prosím o modlitbu za dceru Anežku, která je v požehnaném stavu a každým dnem porodí svého prvního syna Šimona. Svatá Panno Maria, prosím za šťastný porod. Pane Ježíši, vezmi všechno do svých rukou. Ježíši důvěřuji ti !

- Šťastná babička Eva+

Prosím, moje patronko, přímluv se za moji rodinu. Za dceru a její nenarozené dítě, za šťastný porod a uzdravení očí. Prosím za syna, ať potká věřící ženu pro společný život. Prosím za druhou dceru, kéž ji Pán potěší a netrápí se z nešťastné lásky. Prosím za nejmladšího syna. Prosím za manžela a uzdravení nejen z alkoholismu.

- Miroslava

Prosím o modlitební pomoc v nalezení východiska, případně nové práce. Děkuji

- Simka

Prosím o modlitbu, aby naše manželstvo bolo pre nás zdrojom požehnania a radosti. Ďakujem.

Prosím vás o modlitbu, pomoc v rozhodnutí. Děkuji

- Kateřina

Prosím veľmi o modlitbu za uzdravenie vzťahov v našej rodine, vzájomné odpustenie, úprimné pokánie, obrátenie a Božiu ochranu pre všetkých členov našej rodiny.

- Katarína

Prosím o modlitbu za syna, aby bol zdravý, dobrý, mudry a spokojny.. Nech mame spolu pekný vztah. Ďakujem.

- Monika

Děkuji vám všem, po 10 letech modliteb za nejstaršího syna Pán zasáhl a vypadá to, že se všechno v dobré obrátilo. Ale musím prosit o modlitbu za dceru a její 2 syny a za svého mladšího syna, prosím pro ně o modlitbu za dar uzdravení duševního i tělesného, za osvobození od zlého a za dar trpělivosti a láskyplného vztahu ke svým dětem.

- maminka J.

Prosím o modlitby za vyriešenie situácie s rodičmi, za zdravie a vieru pre dcéru, za pokoj v rodine. PBZ

- Dana

Ježíši, prosím tě o pomoc.

- Simka

Prosím o modlitby za manželstvo manžela za jeho obrátenie za lásku pokoj porozumenie aby si našiel prácu doma a pretrhol puto s cudzou ženou ďakujem

- Elena Jozef

Prosím o modlitby za manželstvo manžela za jeho obrátenie za lásku pokoj porozumenie aby si našiel prácu doma a pretrhol puto s cudzou ženou ďakujem

- Elena Jozef

Prosím o přímluvnou modlitbu za dobré výsledky vyšetření mojí dcery. Děkuji.

- Pavlína

Prosím o modlitbu za mého tatínka, který má rakovinu. Špatně to psychicky zvládá a svátosti odmítá přijmout. Kéž ho svatá Zdislava zachrání svou přímluvou, zejména jeho duši a nám vyprosí sílu a ochranu. Moc vá děkuji za modlitby.

- Adamková Alena

Prosím vás o modlitbu za Božie požehnanie na vycestovanie do zahraničia a šťastný návrat domov

- Eva

Prosím za uzdravení švagrové z rakoviny.

- Nika

Prosím o modlitby za uzdravenie manželstva, za vieru, pokoj, lásku, trvalé odpustenie a Božie požehnanie v našom manželstve a pri výchove detí, Pane zmiluj sa nad nami!

- Iva

Dobrý den, velmi vás prosím o modlitby za práci - abych rozpoznala, kde, v jaké službě mě chce Pán Bůh mít....zda budu moci doprovázet umírající a jejich blízké....Prosím Boha o pokoj v duši... Velmi vám děkuji...

Prosím o modlitbu, aby dovolenka dopadla dobre, aby sa moji chlapci nehadali, boli dobri,.. Tiež prosím za celkové zlepšenie vztahov v rodine. Ďakujem.

- Matka

Prosím o modlitbu za synov.. Nech su dobri, zdraví, múdri,.. Prosim nech sa k sebe pekne spravaju.. A za mňa.. Ďakujem.

- Matka

Prosím o Boží radu a pomoc. Pane, smiluj se.

- Anna

prosím Vás o modlitbu, pôst za otca, brata a švagra za uzdravenie a oslobodenie od závislosti na drogách, alkohole, mobiloch, čiernej a bielej mágii, za ich obrátenie a pokoj v našej rodine. PBZ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

- Zuzana

Prosím o pomoc a modlitbu za moji ztracenou a zmatenou duši.

- Anna

Prosim spomente si aj na mna vo svojich modlitbach Mam problem v praci s jednym pacientom a neviem si rafy Chcem to vyriesit v klude a pokoji Pane pomoz 🙏

- Lucia

Prosím za vyriešenie situácie s mamou , za zdravie a Božie požehnanie pre ňu, dcéru a otca, za pokoj v rodine. PBZ

- Dana

Prlsím o modlitbu za uzdravenie nášho manželstva. Ďakujem.

- Patrícia

Prosím o modlitbu za uzdravení syna z problémů s ušima a ze záchvatů vzteku. Děkuji Vám.

- maminka J.

Prosim o modlitbu za sestru ktera 21.8 sklada statnice.je z toho velmi vystresovana.prosum o ochranu Panny Marie a andelu at ji Pan zehna a je pri zkousce s ni.dekuji vsem za modlitbu.

- Hana

Prosím o modlitební pomoc. O moudrost, radu a odvahu v nalezení řešení mého problému. Pane, smiluj se nad námi.

- Simona

Prosím za osvobození rozvázání a uzdravení moji maminky. Za její ochranu a vyřešení situace.

- Marcela

Milosrdný Ježíši, děkuji Ti za Tvou lásku a všechny dary. Pro Tvoje umučení a Tvé zásluhy, prosím za manžela Jiřího. Uzdrav ho a vysvoboď z moci zla, kterým se nechává ovládat. Panno Maria, na Tvou přímluvu, vkládám ho do Tvého Neposkvrněného Srdce. Děkuji. Amen. M.

- Martina

Prosim vas o dobre zaclenenie mojho syna do skolky, aby si nasiel dobrych kamaratov, nezazil tam zle chovanie od druhych k nemu, aby sme tam vedeli dobre dochádzat a ja aby som nemala uzkosti. Dakujem.

- Dasa

Prosím o modlitby za seba a moju sestru s rodinou, aby sa vyriešili naše problémy. Prosím aj o modlitby za našu susedu, ktorá je našou veľkou zloprajníčkou, aby nám dala pokoj a prestala nás ohovárať. Ďakujem

- bohuznáma

prosim o modlitbu za dar víry pro Michala a Boží ochranu a požehnání pro dceru v těhotenství

- jaroslava

Prosim o modlitbu za odpustenie, obnovu lasky a zachranu manzelstva, ktore je na pokraji rozpadu.

Prosím Boha o moudrost a poznání toho, co mám dělat a o odvahu. Děkuji za modlitbu.

- Anna

Prosba o modlitbu za pomoc při skládání závěrečných zkoušek ve Švýcarsku

- otec Metoděj

Prosim o modlitbu za obnovu lásky a záchranu manželství, které se rozpadá. Prosím pro manžela o dar Ducha rady, aby se správně rozhodl a vrátil se k rodině.

- manželka E.

Prosím o modlitby za Božiu pomoc a ochranu pri cestovaní na kontrolné vyšetrenia a o modlitby za dobré kontrolné výsledky. Ďakujem

- anna

Ahoj, chtěla bych poprosit o modlitbu za našeho nemocného pana ředitele. A taky za malou holčičku, která se před několika dní zabila v autě a její rodinu. Díky 🙏

- Zdislava

velmi prosim o modlitby za brata a jeho zavislost aby to zvladol :(

- l

Prosím o modlitbu a pomoc, když nevím, co mám dělat v situaci, do které jsem se dostala. Děkuji

Prosím o modlitbu za vyriešenie ťažkosti v práci, proti osočovaniu, šikane a za uzdravenie očí

- Eva

Prosím za desetiletého syna trapiho silná zimnice v těchto vedrech chodí v mikine a bundě a v pátek má plavání po dobu 3 měsíců. Prosím za jeho uzdravení. Měl i v loni a velmi trpěl, doktorka trvala na otuzovani i přesto že musel během plavání několikrát do teplé sprchy. Prosím o modlitby za šťastné vyřešení.

- Marcela

Prosím o Boží pomoc za nalezení pokoje a člověka, který by mi pomohl svou radou. Prosím o zlepšení komunikace s dcerou.

- Mamka

Prosím o modlitbu za vyřešení dvou těžkých situací.

- Jana

Chtěla bych poprosit o modlitbu za uzdravení mého tatínka z rakoviny slinivky, sílu, světlo a ochranu Ducha Svatého jak pro něj, tak pro nás.Nádor je agresivní, rychle roste a já osobně nevím, jak to zvládneme, nemáme naději. Děkuji velmi, Alena.

- Alena

moc prosím o modlitbu za dar víry pro Michala a za dar zdraví a Boží požehnání pro rodinu srdečně děkuji

- jaroslava

Prosím o modlitby za uzdravenie nášho manželstva. Ďakujem.

- Patrícia

Prosím o modlidby za zdravie, za seba a mojho manžela a celú moju rodinu, za moju sestru za zdravie , ktorá je onkologický pacient. Prosím aj o modlidby za nášho suseda Jána , ktorý je naším veľkým zloprajníkom , aby nám už konečne dal pokoj a prestal nás ohovárať a zle robiť. Ďakujem

- Viera

Moc prosím o modlitbu za mou rodinu.

Prosím o modlitbu za moje oslobodenie od Zlého a za pokoj srdca. Srdečne ďakujem.

- Marta

Prosim o modlitbu za byvanie, pracu pre manzela a celkovo za vyriesenie nasej zlozitej zivotnej situacie. Dakujem

- DK

Prosím o modlitbu za Božiu pomoc v stresovej situácii v ktorej je moja rodina (manžel Martin a dcérky Elena a Karolína). Kedy sa mojou vinou- naivitou hackeri nabúrali do nášho účtu a ukradli peniaze banke skrze úvery, ktoré zobrali v mojom mene. Prosím aby sa situácia vyriešila bez veľkej ujmy pre moju rodinu aj banku, aj keď to vyzerá veľmi zle. Sv. Panna Mária skry nás pod svoj plášť ! Srdečne ďakujeme za príhovor milí bratia a sestry.

- Eva

Prosím za Helenu, ktorú ničia osoby zaoberajúce sa čiernou mágiou.

- Helena

Prosím Vás o modlitby za zázračné uzdravenie vzťahov v našej rodine, vzťahov medzi mnou a sestrou s rodinou, za zázračné uzdravenie našej minulosti, ktorá nás ničí a ničí naše vzťahy, za zázračné uzdravenie všetkých členov našej rodiny na tele, na duchu i na duši a zo všetkých chorôb. Ďakujem

- bohuznáma

Pochválený buď Pán Ježiš Kristus, velmi by som vás chcela poprosiť o modlitbu za mňa. Za ukončenie práce s ludmi/ manželmi s ktorými pracujem, mám z toho stresy, žalúdočné bolesti...vobec si ma nevážia a robím za almužnu. Prosím o silu odísť z daného prostredia alebo hlavne prosím, aby my prišli do cesty situácie, ludia, ktorí by mi pomhli k zmene a hlavne i návratu na SK, samozrejme ak je to všetko v súlade s Božou volou. Velké PBZ I

- Johana

Prosím o modlitby za vyriešenie všetkých mojich problémov. Nevládzem ďalej. Som bezradná. Ďakujem

- anna

Prosím o zmírnění utrpení v nemoci mé zbožné tety. Kéž její stav se aspoň trochu zlepší, ať je jí Bůh milosrdný.

- Oldřich

Prosím o Boží milosrdenství mému kamarádu, který už 5 let bojuje s rakovinou. V nemoci se obrátil k Bohu, ale jeho stav se neustále zhoršuje.

- Oldřich

Prosím o modlidby za sestru Blaženu, ktorá má rakovinu a je vo vážnom stave . Ďakujem

- Veronika

Prosím o modlidby za vyriešenie všetkých mojích problemov z pozemkami, aby sa to na dobré obratilo. Ďakujem

- Veronika

Prosím moc o klid a vyřešení našich problémů v rodině. Ať vše už konečně dobře dopadne a moc prosím , aby problémy mojí mamky se vyřešili a měla klid a taky za mého tátu , aby zlo , které mu zatemnělo srdce a rozum odešlo.....

- Pavel

Prosím o modlitbu za dar víry pro Michala a Boží požehnání a ochranu Panny Marie pro dceru v těhotenství. Srdečně děkuju.

- jaroslava

Prosím o modlidbu za moju sestru Blaženu, ktorá má rakovinu a je na tom zle, Matka Božia, Matka naša, buď jej na pomoci a maj ju pod svojím ochranným plášťom. Pán Boh Vám zaplať za Vaše modlidby.

- Veronika

Za moju sestru, matka siedmich detí, má nádor na vaječníku. Veľmi vysoké onkomarkery. Operovať ju majú 30.10. Ďakujem moc moc. Pán Boh zaplať požehnaním.

- Terézia

Za obrátenie Maryny.

- Jozef

Prosím o modlitby za nápravu vzťahov v našej rodine, za zdravie, šťastie, Božie požehnanie, Božiu lásku, Boží pokoj, Božiu pomoc a ochranu v každej oblasti nášho života pre mňa a moju sestru s rodinou. Ďakujem

- anna

Prosim o modlidby za udraveni Franiška z nemoci a dobre výsledky CT.

- Jana

Prosím o modlidby za moju sestru Blaženu, ktorá má rakovinu a je na tom veľmi zle, Matka Božia, Matka naša buď jej na pomoci a maj ju stále pod svojím ochranným plášťom. Pán Boh Vám zaplať za vaše modlidby

- Veronika

Prosím o modlitby za záchranu nášho manželstva, za pokoj, lásku, vieru a trvalé odpustenie, za pokoj v manželovej duši. Ježišu, dôverujem Ti, pomôž nám!

- Iva

Prosím o modlidby, aby sa mi splnili všetky moje prozby, Pán vie čo ma trápi. Pán Boh Vám zaplať za Vaše úprimné modlidby

- Veriaca

Prosím o modlitby za trvalé odpustenie v našom manželstve, za pokoj, lásku, vieru v našej rodine. Ježišu dôverujem Ti, prosím Ťa uzdrav všetky zranenia v našich dušiach!

- Iva

Prosím o modlidby, aby sa mi splnili všetky moje prosby, Pán vie čo ma trápi, Pane prosím pomôž, drž nad tým svoju ochrannú ruku. Pán Boh Vám zaplať za Vaše úprimné modlidby

- Veriaca

Prosím o modlidby za moju sestru Blaženu, za zdravie a Božiu pomoc, ktorá má rakovinu a je na tom veľmi zle, Matka Božia, Matka naša, buď jej stále na pomoci a maj ju pod svojím ochranným plášťom. Pán Boh Vám zaplať za Vaše úprimné modlidby

- Veronika

Prosím o modlitbu za mňa.. Nech som dobrou matkou. Prosím. Nezvladam to.

- Monika

Prosím o dar uzdravení ze zánětu štítné žlázy. Beru již druhá atb a nyni kortikoidy. Moc dekuju za Vaše modlitby.

- Petra

Prosím o modlidby, aby sa mi splnili všetky moje prosby, Pán vie čo ma trápi. Pane prosím pomôž a drž nad tým svoju ochrannú ruku, Nebeská Matka naša, zachráň všetko, Svätý Šarbel prosím pomôž. Pán Boh Vám zaplať za Vaše úprimné modlidby

- Veriaca

Prosím vás o modlitbu za Božie požehnanie a vyriešenie ťažkosti a choroby v rodine i problémov v práci, PBZ

- Eva

Prosím o modlidby, aby sa mi splnili všetky moje prosby, Pán vie čo ma trápi, Pane prosím pomôž a drž nad tým svoju ochrannú ruku, Nebeská Matka naša, zachráň všetko, Svätý Šarbel prosím pomôž. Pán Boh Vám zaplať za Vaše úprimné modlidby

- Veriaca

Pane Ježíši, prosím o pomoc s vážným problémem. Pane, smiluj se nad námi!

- Simona

Prosím o modlitbu za uzdravení ať mě tělo zas funguje tak jak ho Bůh všemohoucí stvořil abych zas mohl z dětmi běhat a chodit na procházky atd děkuji za modlitby

- Michal

Prosím o modlitby za uzdravenie manželstva, za pokoj lásku, dôveru a vieru v našej rodine. Ježišu, dôverujem Ti, uzdrav všetky zranenia v našich dušiach!

- Iva

Prosím o modlidby, aby sa mi splnili všetky moje prosby, Pán vie čo ma trápi, Pane prosím pomôž a drž nad tým svoju ochrannú ruku, Nebeská Matka naša zachráň všetko, Svätý Šarbel prosím pomôž. Pán Boh zaplať za Vaše úprimné modlidby

- Veriaca

Prosím za dar živé víry a vytrvalosti pro Štefana, který se připravuje k přijetí svátosti křtu. Děkuji.

- Karel

Prosím o modlitbu za oslobodenie našej rodiny. Ďakujem.

- Patrícia

Prosím o modlitbu za Božiu pomoc a ochranu pred nepriateľmi a za pokoj srdca. Srdečne ďakujem.

- Marta

Za zapsané do novény 1pátků a 1sobot s prosbou o naplnění příslibů a poznání lásky Boží pro mnohé z nich.Za živé a zemřelé z rodů Králova,Paclíkova,Jurákova,Holakovských,Dajčova,Jarrešova,Sonnevendova,Winklerova,Vobořilova,Všeteškov. Za zemřelého Pavla a Mužíka. Za kmotřence a jejich rodiny .Za štastnou smrt všech členů a za odpuštění vin a trestů. Za všechny příbuzné a známé,živé i zemřelé z Újezda,Štramberka. Za duchovně adoptované děti i na dálku a rodiče, za dar živé víry a milost ,aby se naše srdce stala živou obětí lásky. Za milost odpuštění všech komu jsme ublížili,koho zarmoutili,nebo pohoršili. Za Hnuti pro život a Alianci pro rodinu,za ochranu života od početí po přirozenou smrt,odvrácení potratů a kultury smrti. Za Marianské kněžské hnutí,sv.Otce,biskupy,kněze a duchovní osoby, za ty kteří sešli z cesty, za nová kněžská a řeholní povolání, za mír v našich srdcích,na Ukrajině, Izraeli a ve světě a odvrácení válek a zla od našich domovů. za pronásledované křestany v Pákistánu a ve světě. Na poděkování za všechny obdržení milosti.

- Od Petra Krále,Jiřího a Věry Králových,Milady Jrešové

Prosím vás o modlitbu za pokoj, důvěru a nalezení východiska ze složité situace. Děkuji

- S.M.

Prosím o pokoj v srdci!

- Jan

Prosím o modlitbu za dar pokory. Ďakujem.

- Marta

Drahé spoločenstvo prosím o modlitby za moje uzdravenie vyriešenie mojej finančnej situácie pomoc ochranu Matky Božej. Bohu vďaka.

- Bohuznáma

Prosím vás o modlitbu za rozhodnutí, které stále odkládám. Ježíši, prosím, pomoz mi!

- Anna Marie

Prosím o modlitbu za pomoc v nelehké situaci. Už nevím, kudy kam. Děkuji mnohokrát.

- Bohumila

Vrúcne prosím o modlidby, aby sa mi splnili všetky moje prosby a aby sa to všetko na dobré obrátilo, Pane Ty vieš o čo prosím, zachráň všetko a drž nad tým svoju ochrannú ruku, Nebeská Matka naša prosím pomôž a zachráň všetko, rozprestri nad tým svoj ochranný plášť, Svätý Šarbel prosím pomôž, Svätá Rita prosím pomôž. Pán Boh Vám zaplať za Vaše úprimné modlidby

- Veriaca

Prosím o modlitby za zdravie Božie požehnanie pre členov našej rodiny, za úspešné zvládnutie zápočtov a skúšok pre dcéru, za jej navrátenie sa k viere, za pokoj v rodine a pre rodičov. PBZ

- Dana

Prosím o modlitbu za Božiu pomoc pri hľadaní zamestnania pre Adelku. Srdečne ďakujem.

- Adelka.

Prosím za dar víry pro syna a jeho celou rodinu.

- Zdeňka

Prosím o modlidby, aby náš Otec Nebeský a naša Matka Nebeská vypočuli moje prosby a zachránili všetko , aby sa to na dobré obrátilo. PBZ

- Veriaca

Prosím o modlitby za Marcelku a Dávida, Pán Boh vie. PBZ

- Božka

Vrúcne prosím o verné prijatie a plnenie Pánovej vôle. Ak to je Jeho vôľa prosím o úplne uzdravenie z vážnejších zdravotných ťažkostí, aby som mohla ďalej kráčať cestou zasvätenia... Pán Boh zaplať!

- Veronika

Prosím o modlitbu za zdraví našeho pána faráře, paní učitelky, mé rodiny a všech blízkých a potřebných. Děkuji

- Zdislava

Prosim modlete se za nas. Jsem tehotna a dnes vysly spatne vysledky. Mame riziko snad na vsechno. downov syndrom, edwardsov syndrom, rustova restrikce, riziko predcasneho porodu. Pristi tyden mam jit na dalsi vysetreni kde budou vedet jestli dane syndromy vyvrati nebo potvrdi. Uz jsme prisli o jednu holcicku. Pane smiluj se nad nami at vse dobre dopadne.

- Eva

Z celého srdce prosím za Petra, za jeho uzdravení ze závislosti, jeho obrácení, vymizení sebevražebných myšlenek a také za jeho návrat domů.Děkuji.R.

- Radmila

Prosím o modlitby za 16 ročnú Alexandru, ktorá sa lieči na psychiatrii pre poruchu spravania a pôjde do diagnostického zariadenia. Ďakujem

- Alena

Vrúcne prosím o modlidby, za moje záležitosti, nech Duch Svätý osvieti rozum aj myseľ všetkým , ktorý to riešia, aby sa to všetko na dobré obrátilo a sa to všetko zachránilo PBZ

- Veriaca

Prosím o Boží pomoc v těžké situaci! Děkuji za modlitbu.

- Anna

Prosím o modlitbu o uzdravenie nášho manželstva, aby sa manžel vrátil ku mne a ku deťom, nech vie, že ho ľubime a chýba nám. Pán boh nech nám pomáha. Amen. Ďakujem. PBZ

- Janka

Prosím o modlitby za Božiu pomoc, lásku, pokoj a zdravie v mojej rodine, za trvalé odpustenie v našom manželstve. Ježišu dôverujem Ti, zmiluj sa nad nami!

- Iva

Prosím o uzdravení pro mojí mámu Ladu, pratetu Alenku, obě moje babči a také pro mojí kamarádku Margotku. Dej jim Pane sílu, aby trpělivě snášeli svou nemoc a co nejdříve se uzdravili. Kéž jim žehnáš a provázíš je.

- Lukáš

Prosím o modlitby za moje uzdravenie dobré vyriešenie mojej situácie ochranu Matky Božej. Bohu vďaka.

- Bohuznáma

Prosím o modlitbu za duše v očistci.Za obrácení mých rodičů a dětí a za ochranu Panny Marie aby se za mne u Pána přimlouvala a chránila mne.Prosim aby mně Pán Ježíš odpustil mé hříchy.Jsem velký hříšník a prosím o milosrdenství.

- Petr David HOFMAN

Prosím o modlitby za obrátenie, oslobodenie a uzdravenie Juraja. Pán Boh zaplať!

- Martina

Dcerin frajer má nahlásil na políciu. Prosím o modlitby.

- Alena

Vrúcne prosím o modlidby za moje zaležitosti, nech Duch Svätý osvieti rozum aj myseľ všetkým , ktorý to riešia aby sa to všetko na dobré obrátilo a aby sa to všetko zachránilo. PBZ

- Veriaca

Prosím o modlitby za manžela, o pokoj, lásku, trvalé odpustenie, dôveru a vieru v našej rodine. Pane Ježišu, zmiluj sa nad nami, dôverujem Ti!

- Iva

Prosím o modlitby za vyslyšanie mojich prosieb. Bohu vďaka.

- Bohuznáma

Prosím velmi za svého syna, aby ho přestal ponižovat jeho učitel dějepisu a jejich vztah se uzdravil.

- Gabi

Prosím o modlitbu pro maminku vážně nemocnou za její uzdravení. Děkuji

Prosím za milosti pre Timku, a celú jej rodinu. Ďakujem

- Jozef

Prosím za oslobodenie môjho brata od pornografie. Ďakujem

- Brat

Moc prosím o modlitbu za dar víry pro Michala a za zdraví a Boží požehnání dcery v těhotenství. Srdečně děkuji

- jaroslava

Prosím o modlidby, aby náš Otec Nebeský a naša Matka Nebeská vypočuli moju prosbu, aby sa to všetko na dobré obrátilo a aby sa to všetko zachránilo. PBZ

- Veriaca

Prosím o modlidby za obrátenie k Pánu Bohu J..., a nech Duch Svätý mu osvieti rozum, aby prestal ubližovať nevinným ľuďom. PBZ

- Bohu známa

Prosím za Timku a za seba, za náš vzťah. Ďakujem.

- Veľmi prosím

Prosím o modlitbu za Petra, za jeho obrácení a uzdravení ze závislosti na drogách i herních automatech a také aby se ozval rodině a nepodílel se na zlu.Děkuji.

- Radmila

Prosím za Timku a za seba, za náš vzťah. Aby sme už boli čo najskôr spolu. Ďakujem

- Prosím

Moc prosím za uzdravení neplodnosti.

- Katka

Prosím o modlidby za odsránenie zla a nenávisti z mojej rodiny a uzdravenie celej mojej rodiny, veľmi pekne ďakuje jedna utrápená matka. pbz

- mama

Prosím o modlitby za osvobození od zla a za uzdravení těla, ducha a duše i za uzdravení mojí maminky a celé mojí rodiny a za Boží požehnání, ochranu a vedení při mém hledání zaměstnání a partnera. Děkuji.

- Veronika

Dobrý deň. Prosím o modlitby za rozhodnutie, či dať dieťa do diagnostického zariadenia. Ďakujem

- Alena

Prosím vás o modlitbu proti osočovaniu až psychickému teroru v práci, za Boží zásah do tejto veci, alebo ak mám dať výpoveď tak nech sa tak stane, lebo už je to na úrovni neznesiteľného

- Anna

Prosím o modlitby za zdravie Božie požehnanie pomoc Božiu v práci ochranu Božiu. Bohu vďaka.

- Lýdia

Snažně prosím o uzdravení mé drahé, vážně nemocné sestry Ivy. Také prosím o boží požehnání pro ni, ale i celou naši rodinu. Ať jsme si vzájemnou silou a pomocí v těchto těžkých dnech, a ať i ve smutku a bolesti neztratíme vzájemnou lásku a víru.

- Alena

Prosim za dar manzelstvi. Dekuji

Za môj úmysel. Ďakujem

- Zuzana

Prosím o modlitby za šťastné prežitie vianočných sviatkov pre mňa a moju sestru s rodinou. Ďakujem Zo srdca Vám ďakujem za všetky modlitby a želám Vám radostné a šťastné Vianoce a v novom roku veľa zdravia, šťastia a Božieho požehnania. Anna

- Anna

Prosím o modlitbu za ocina.. Za jeho zdravie, mudrost, laskavost.. Prosim.. Ďakujem.

- Monika

Prosím za švagra, aby byl dobrým otcem svým synům a oporou své nemocné manželce. Děkuji.

- V

Chvala Kristu a Marii.Chtel bych vas velice moc nalehave poprosit o modlitby za uzdraveni mych achilovek.Jiz 1,5 roku trpim s bolesti leve a nyni pres vanoce prisly necekane bolesti i prave. Miluji prirodu a vylety a znemozneni mne uplne nici. Psychicky jsem to tezko snasel, a nyni uz me to uplne rozlozilo.Moc dekuju a Pan vam za tuto pomoc zehnej.Miroslav

- Miroslav

Prosím za ťažko chorú trpiacu babku Margitku, aby ju Pán Boh držal v náručí, potešil, chránil od každého zla, osobitne od strachu.

- Veronika

Vrúcne prosím o modlidby, aby náš Otec Nebeský a naša Matka Nebeská. vypočuli moje prosby, aby sa to všetko na dobré obrátilo a aby sa to všetko zachránilo. PBZ

- Veriaca

Mile sestry Prosim Vas o modlitbu za uzdravenie z artrozy, aj z dalsich chorob, nemozem si dovolit byt chora aby som neskoncila zase na ulici ako hocikedy. Aj za najdenie dostojneho bezpecneho domova, bezpecneho zamestnania, vhodneho manzela, uprimnych priatelov, za vyriesenie uradnych tazkosti, za zivotne istoty uz konecne na 42 rokov. Dakujem Vam

- Bohuznama

Prosím o modlitbu za moje deti, aby si našli prácu a navrátil sa im pokoj a zdravie. Ďakujem.

- Jana

Prosim za moju dceru aby dokazala bojovat za vyriesenie jednej veci. PBz

- Slavka

Prosim o zdárný průběh zítřejšího vyšetření a příznivé výsledky.

- Zdeňka

Prosím, za naše nemocné. Zvláště za moji rodinu a otce mé kamarádky. Prosím taky za dar porozumění a lásky, pro naše společenství. A za správné rozhodování. Díky

Prosím o modlitbu za uzdravenie Jána A Marty z alkoholizmu. Ďakujem

- Anna

Pane Ježíši, prosím tě o pomoc. Co mám dělat? Prosím tě taky za Jirku, za náš vztah, který jsem pokazila. Prosím o lepší komunikaci, o otevřená srdce. Děkuji za vaši modlitbu.

- Simona

Prosím za mého 94 letého tátu, který je ležící již mnoho let. Nyní se velmi zhoršil, má obrovské bolesti. Odmítá kněze, ale trpí. Prosím o jeho šťastnou smrt a spásu duše.

- Blanka

Vrúcne prosím o modlidby za moju sestru Blaženu, za uzdravenie a Božiu pomoc, ktorá je onkologický pacient a je na tom zle, Matka Božia, Matka naša, buď jej na pomoci a maj ju pod svojim materinským ochranným plášťom. PBZ

- Veronika

Prosím o modlidby za moju dcéru, aby si našla cestu k Pánu Bohu a k rodičom. PBZ

- Veriaca

Dobry vecer, prosim o modlitby za onkologicky nemocneho tatinka, jehoz stav se posledni dny moc zhorsuje. Prosim o uzdraveni tatinkovy duse i tela a o nalezeni cesty k Panu a take o fyzickou a psychickou silu pro neho i celou rodinu. Pan Buh zaplat!

- Hanka

Prosím o modlitbu za záchranu a obnovu nášho manželstva a za uzdravenie naších zranených sŕdc.

- Mária

Prosím o modlitbu za mého bratra Tomáše, kterého čeká transplantace kostní dřeně. Prosím, aby jeho tělo přijalo kostní dřeň, aby vše proběhlo v pořádku, prosím o sílu a hlavně o jeho úplné uzdravení. Moc děkuju

- Kateřina

Milé sestričky, prosím o modlitbu za dar dieťaťa pre Katku a jej manžela, vraj nemôžu mať deti, no Bohu nič nie je nemožné. PBZ. Alena

- Alena

Prosím vás o modlitbu za milost plodnosti a dar dieťaťa pre manželov Alenu a Juraja, ktorí sú starší a nemajú deti. Bohu predsa nič nie je nemožné. Dakujeme, manželia Alena a Juraj

- dar dieťaťa

Prosím vás o modlitbu za Boží zásah do trápení v práci a proti osočovaniu

- Anna

Vrúcne prosím o modlidby, aby náš Otec Nebeský a naša Matka Nebeská, vypočuli moje prosby, aby sa to všetko na dobré obrátilo a aby sa to všetko zachránilo. PBZ

- Veriaca

Prosím Vás za seba, modlite sa za mňa, aby som sa z toho ťažkého stavu, v ktorom sa nachádzam dostala, aby som plnila božiu vôľu a žila šťastný a plnohodnotný život napriek okolnostiam. Neviem ako dalej, nič mi nepomáha, som v stave úzkostí, strachu a nevidím cestu dalej. PBZ. Boh nech Vám to štedro odmení.

- Ria

Prosím o modlitby za zdravie a Božie požehnanie pre dcéru a mňa, za to, aby úspešne spravila skúšku, za pokoj v rodine a pre rodičov, za obrátenie manžela. PBZ

- Dana

Pane Ježíši, prosím tě o pomoc, když nevím, co mám dělat. Prosím o zlepšení vztahu a komunikace s mým přítelem. A komunikaci v rodině. Pane, smiluj se.

- Anna

Prosím o modlitbu za môjho manžela Róberta a za jeho šťastnú a požehnanú zajtrajšiu cestu do zahraničia, ako aj šťastlivý návrat domov k svojej rodine. Ďakujem veľmi pekne, PBZ.

- Katarína

Prosím veľmi pekne o dlhodobé modlitby za zázračné skoré Božie uzdravenie pre Ivanku. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitbu za milované rodiče, tatínka Pavla a maminku Alžbětu, za jejich uzdravení, ať jim Pán žehná a ochraňuje je ještě mnoho let. Prosíme Tě, vyslyš nás.

- Martina

zo srdca Vás prosím o modlitbu za seba, MM, naše rodiny, za BPZ, dary ducha svätého, božiu pomoc a ochranu, aby som sa dostala s veľkej nespavosti a mohla normálne fungovať, aby moja i B hlava bola zdravá a mohli sme pracovať a plniť Božiu vôľu. Aby som nešla na invalidný dôchodok a vyšla z toho všetkého zdravá i môj brat. +++++++++++++++++

- Zuzana

Prosím Vás tímto velmi a s pokorou o přímluvnou modlitbu za mne - za PŘIJETÍ do adekvátního zaměstnání (se zohledněním mého vzdělání), co nejvíce v blízkosti bydliště, ale alespoň na Dohodu o pracovní činnosti, alespoň na zkrácený úvazek a se mzdou nad 3 tisíce Kč (v případě DPrČ), tak, aby se mi toto zaměstnání započítávalo do dob důchodového pojištění ("do důchodu"). Děkuji moc a všechny přímluvce ráda zahrnu i do svých modliteb.

- Anežka

Prosím o modlitby za uzdravenie svojho vnuká - školáka, ktorý trpí psychickými problémami, veľkou úzkostlivosťou a denným plačom. Ďakujem

- stará mama

Vrúcne prosím o modlidby, aby náš Otec Nebeský a naša Matka Nebeská, vypočuli moje prosby, aby sa to všetko na dobré obrátilo a aby sa to všetko zachránilo. PBZ

- Veriaca

Prosím a děkuji o milost obrácení k Pánu Bohu mého syna, dar víry a dar svatého křtu pro snachu a vnoučka. Prosím o dar zdraví pětiměsíčního vnoučka.

- Marie

Prosím vás o modlitbu za Jiřího, za posílení v trpělivosti a lásku. Děkuji

- S.M.

Prosím vás o Vaše modlitby za nášho syna, ktorý zajtra nastupuje do novej školy, aby to tam s Božou pomocou a ochranou dobre zvládol a aj za riaditela, učiteľov, spolužiakov, triedneho učiteľa a za výber strednej školy na príhovor Matky ustavicnej pomoci a sv.Zdislavy.PBZ.

- Luba

Prosím o přímluvu za dceru Magdalénu, za uzdravení její duše a těla. Děkuji.

- Pavlína

Naléhavě prosím o modlitby.. Pán ví... děkuji

- Anezka

Dobrý deň. Prosím o modlitby za manžela, aby sa venoval dcére. Sama ju nezvládam. Ďakujem

- Alena

Prosím o dar víry pro manžela, naše děti a vnoučata. Děkuji Vlaďka

- Vlaďka

Prosím o modlitbu za moje uzdravení, zejména psychické, za osvobození od strachu a beznaděje a za světlo Ducha svatého do mého života. Také za milost odpustit druhým. Prosím Matku Boží, že bych jí chtěla patřit, ale nemám k tomu důvěru a víru, kéž přijde do mého ubohého života a zachrání mě i mou rodinu. Zároveň děkuji za vyslyšené modlitby a za vaši ochotu se modlit .

- Alena

Prosím o modlitbu za zdraví pro mě, mého. manžela,syna a moji maminku. Z celého srdce děkuji.

- Dana

Prosím o modlitbu za uzdravení a osvobození. Děkuji za Vaše modlitby. Chvála Pánu.

- Jaroslav

Prosím o modlitbu za sebe a přítele Jiřího, za zlepšení vztahu a komunikace. Děkuji.

- Simona

Milé sestričky prosím o modlitby za moje uzdravenie pokoj v srdci požehnanie práce pomoc ochranu Matky Božej. Bohu vďaka

- Bohuznáma

Prosím o modlitby za oslobodenie a uzdravenie našej rodiny. Ďakujem.

- Patricia

Chvála Kristu, prosím Vás o modlitbu za pani Annu Malú, má vážne zdravotné problémy a čaká ju operácia. Ďakujem. Pavol

- Pavol

Vrúcne prosím o modlidby za Miroslavu, nech jej Duch Svätý osvieti rozum aj myseľ, aby sa to všetko na dobré obrátilo a aby sa to všetko zachránilo. PBZ

- Veriaca

Pane Ježíši, prosím o moudrost, abych pochopila, co jsem pokazila a jak to můžu napravit. Děkuji za modlitbu.

- Anna

Prosím za obrácení syna a jeho vysvobození od vážných psychických problémů. A za dar pravé víry a pokoje pro jeho rodinu. Děkuji

- Zdena

Prosím vás o modlitbu za sebe a přítele Jiřího. Za moudrost, odvahu a Boží pomoc při komunikaci o nepříjjemném tématu. Za vstřícnost, empatii a zlepšení vztahu. Děkuji.

- Simona

Pochválený buď Pán Ježiš Kristus, prosím o modlitbu za svojho manžela Robka, aby zajtra šťastlivo docestoval do Rakúska, aby mu Pán požehnal jeho cestu i šťastlivý návrat domov k svojim piatim deťom i ku mne, k svojej manželke. Tiež prosím o ochranu mojej dcéry Veroniky, ktorá zajtra cestuje do Prahy. Pán Boh zaplať. Veľmi pekne ďakujem.

- Katarína

Prosím o modlitby za zázračné a rýchle uzdravenie pre Ivanku. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitbu za uzdravení mojí težce nemocné maminky rakovinou :( Děkuji

- Nikola

Prosím o modlitbu za Borisa a mojho otca, ktori sa pomaly zacinaju obracat k viere. Aby uplne otvorili srdce Ježišovi a prijali jeho odpustenie a lasku. Pán Boh zaplať.

- Veronika

Za babičku po mrtvičce. Ať je v Božích rukou.

Prosím o modlitby za môj veľmi vážny úmysel. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitbu za uzdravení duše a vnitřních zranění přítele. Za náš vztah. Děkuji za modlitbu.

- Anna M.

Vrúcne prosím o modlidby za Jána, ktorý sa odvracia od Pána Boha, nech mu Duch Svätý osvieti rozum a nech ruka nášho Pána Ježiša Krista zasiahne jeho srdce, aby prestal zo svojou zákernosťou, ubližovať nevinným ľuďom. Prosím o zázrak jeho obrátenia. Ďakujem za Vaše úprimné modlidby

- Veriaca

Prosím Vás naléhavě o modlitby za těžce nemocného Pavla, za jeho uzdravení tělesné i duševní. Pán Bůh zaplať!

- Barbora

Dobrý večer. Prosím o modlitby za Petra za uzdravenie z rakoviny a dar viery.

- Alena

Prosim o modlitbu za Jozefa aby sa mu darilo v praci a zaroven prosim o zachranu a obnovu nasej lasky v nasom vztahu. Dakujem Dominika

- Dominika

Prosím za modlitbu za Jiřího a za mě, za moje uzdravení a za zlepšení našich vztahů. Za vedení duchem sv. Děkuji

- Kateřina

Prosím o modlitbu za obrácení a usmíření s Bohem pro maminku, která je velmi nemocná. Také pro tatínka, aby vše psychicky i fyzicky zvládl a měl ještě chuť žít.

- Dana

Prosím o modlitby pre seba Bohu vďaka

- Lýdia

Prosím o modlitby za dobré kontrolné výsledky pre mňa. Ďakujem

- Anna

Vrúcne prosím o modlidby za Miroslavu, nech jej Duch Svätý osvieti rozum aj myseľ, aby sa to všetko na dobré obrátilo a aby sa to všetko zachránilo. Ďakujem za Vaše úprimné modlidby. PBZ

- Veriaca

Prosím vás o modlitbu za zlepšení vztahu s přítelem. Za Boží moudrost, pochopení a lepší komunikaci. Děkuji

- Anna Kateřina

Za uzdravenie Milana z rakoviny. Amen

- Róbert

moc prosím o modlitbu za dar viry pro Michala a Boží požehnéní a pomoc pro dceru které se má v nebližšich dnech narodit syn Tomašek srdečně děkuji

- jaroslava

Prosím za uzdraveni Vnučky

Prosím o modlitbu za učiteľov synov .. ďakujem

- Matka

Prosím o modlitby za zdravie a za skoré vyriešenie mojich a mojej sestry s rodinou osobných a životných problémov. Ďakujem

- bohuznáma

Veľmi pekne prosím o modlitbu za úspešnú operáciu a skoré uzdravenie môjho syna Michala. Ďakujem.

- Miroslav

Prosím o uzdravení těla i duše, uzdravení od nočních děsů, záchvatů a stavů bezmocnosti a úzkostí. Prosím o sílu vytrvat ve víře a rozpoznání Boží vůle, abych ji zvládla následovat. Amen.

- Klára Kimberly Víznerová

Prosím o modlitby za Petra, ktorý má rakovinu. Má zlý zdravotný stav a lekári stále odkladajú liečbu.

- Alena

Prosím o modlitby za uzdravenie manželstva, za pokoj, dôveru, trvalé odpustenie, lásku a vieru v našej rodine. Prosím o nájdenie nového zamestnania. Pán Boh zaplať!

- Iva

Dobrý den, moc prosím o modlitbu za mír a bezpečí u nás i na celém světě. Za ochranu pro mého tatínka a všechny potřebné. Mockrát děkuji Věřím, že nás Bůh vyslyší.

Prosím o modlitbu za nalezení práce pro manžela, za jeho zdraví a záchranu našeho manželství.

- Nika

Prosím o modlitby za mé uzdravení se z rakoviny. Za Boží pokoj a ochranu. Moc děkuji.

- Michaela

Moc vás prosím o modlitbu za dceru Magdalénu,kterou právě odvezli do porodnice, za Boží požehnání, ochranu P. Marie a zdravé dětatko. Srdečně vám děkuji.

- Jaroslava

Prosím o modlitbu za napravení toho, co jsem pokazila, za zlepšení vztahu, otevřenost srdcí. Bože přijď se svojí radou a pomocí. Děkuji za modlitbu.

- Anna

Prosíme Vás za modlitby za oslobodenie Sebastiana od zlých duchov, od depresie, od sociálnej fóbie, od samoposkodzovania, od nechuti žiť ďalej. PBZ Alena

- Alena

Prosím o modlitbu za Boží zásah do trápení v práci, za požehnanie v nej, za uzdravenie mojich očí a ženských problémov, a uzdravenie manžela, PBZ

- Eva

Prosim o primluvu za Bozi pozehnani, zdravi, obraceni a spasu pro rodice a ostatni pribuzne a zname i jejich rodinne prislusniky. Dekuji.

Bože, prosím Ťa, vylieč mi nohu, zbav ma bolesti. Ďakujem

- Anna

Prosím Vás o modlitby za oslobidenie sa od všetkého plynúceho zla ochranu Matky Božej Bohu vďaka

- Lýdia

Bože nejprve Ti chci poděkovat za všechno, co pro mě děláš, že jsem zdravá a má rodina a partner také (v rámci možností). Prosím pomoc mi s mou finanční situací, pomoc mi s pracovní situací která mě trápí, ať nemám obavy, ať získám podporu a jistotu jak psychickou, tak finanční. Děkuji, děkuji děkuji

- Ty mě znáš

Za dcéru Moniku,za zdravie a dary Ducha Svätého pre ňu.

- Monika

Prosím za modlitbu o uzdravení pro mojí mámu Ladu, mojí babču Evu, pratetu Alenku a kolegyni Kristýnu. Kéž Pán utěší jejich trápení a poskytne jim svou lásku a milosrdenství. A ještě prosím za Zdeňku Gažíkovou a jejího novorozence Maxmiliána.

- Lukáš Gažík

Za vlastní funkční rodinu a za požehnání v podobě dítě.

- Teresa

Drahé spoločenstvo, veľmi prosím o modlitbu za dceru Petronelu, trpí popôrodnou depresiou, jej manžel chce odluku, veľmi trpí ich vzťah a malý syn tiež. PBZ. Mama Alena

- Alenka

Prosím za našeho syna Vojtěcha, který má komplikace po operaci. Prosím za to, aby v jeho těle ustaly komplikace, za jeho uzdravení a zotavení. Moc děkuji za modlitbu.

- Miroslava

Prosím o modlidby za Miroslavu, nech jej Duch Svätý osvieti rozum aj myseľ, aby sa to všetko na dobré obrátilo a aby sa to všetko zachránilo. PBZ

- Veriaca

Panno Maria, prosím o přímluvu u Tvého Syna za svou rodinu, která se od Tebe odloučila. Přiveď je k Ježíšovi. Prosím za sourozenecké vztahy, které narušilo dědické řízení. Panno Maria, vypros nám Ducha Svatého.

- Anna

Prosím o modlitby za dcéru, za živú vieru, oslobodenie a zlepšenie správania.

- Alena

Prosím o spásu všech, o zdraví maminky, sestry, mé a všech, za které se modlím, prosím o Boží požehnání, ochranu a pomoc v těžkých situacích. Děkuji.

- tom

Prosím o modlitby za dobré vyriešenie mojej situácie Bohu vďaka

- Bohuznáma

Prosím za obrácení a spásu mé maminky a tatínka.

- Eliška

Prosím za uzdravení mého manžela z tinnitu, ať jej Pán posílí na duchu a těle a celá naše rodina v důvěře v jeho milosrdenství. Chvála Tobě Bože a díky vám za společenství v modlitbě.

- Alžbeta K.

Prosím o moudrost a Boží pomoc v důležitém rozhodování. Pane, smiluj se nad námi. Děkuji za modlitbu.

- Anna

Prosím o modlitbu a přímluvu za mého syna Matyáše a zdar při přijímacím řízení na střední školu

- Tomas

Moc prosím o dar zdraví pro me děti a celou rodinu, o Dary Ducha Svatého a pevnou viru, Bohu Díky.

- Tina

Prosím vás o modlitbu za zlepšení vztahu, lepší pochopení a porozumění. Pane, smiluj se nad námi.

- Kateřina

Prosím vás o modlitbu za trápenia v práci, za Božie požehnanie a riešenie a za uzdravenie mojich chorôb očí a ženských problémov, nech Vás žehná Pán

- Eva

Dobrý Bože, prosím o Tvé milosrdenství. Dej mi poznat Boží vůli v mém životě a sílu ji následovat. Už mnoho let trpím nočními záchvaty, špatně se mi dýchá. Přála bych si uzdravit své tělo i duši. Je mi 28 let a jen Ty mě můžeš uzdravit. Věřím, že až pochopím, jaká je Tvá Boží vůle v mém životě a zvládnu ji tak bez výhrad následovat, budu uzdravena. Prosím tak o to, skrze Krista, amen.

- Klárka

Prosím o modlitbu za milost mého uzdravení těla i ducha a za milost odpustit druhým. Děkuji mnohokrát.

- Alena

Srdečně děkuji za modlitbu za dceru, která čekala narození syna. Tomášek je už na světě. Prosim o Boží požehnání a ochranu P.Marie pro začínající rodinu

- jaroslava

Prosím o modlitbu za uzdravení syna Matea

- Daniela

Prosím o ochranu mého syna Šimona před úzkostmi a strachy. Za klidnou mysl a uzdravení🙏

- Eliška

Prosím o modlitbu za Jiřího, který včera zemřel. Za spásu jeho duše a za víru a sílu pro jeho rodinu🙏

- Eliška

Milé sestričky prosím o modlitby za moje uzdravenie pomoc ochranu Matky Božej Bohu vďaka

- Lýdia

Prosím o modlitbu za pana Jiřího P. Za upevnění v lásce a trpělivosti. Děkuji

- Anna

Prosím vás o modlitbu za Boží pomoc v důležitém životním rozhodnutí, se kterým si nevím rady. Děkuji

- Kateřina

Milé spoločenstvo, prosím Vás o modlitbu za úspešnú prezentáciu prednášky, ktorú musím absolvovať, nech Pán zošle svojho ducha svätého, aby ma naplnil ON sám svojim pokojom, ucelenými zoradenými myšlienkami, aby cezo mňa sám duch svätý hovoril. PBZ. Alena

- dary ducha svateho

Prosím o modlitby za manžela, za dobré rodinné vztahy.

- Alena

Prosím o modlitbu za úspešné zvládnutie štátnic pre mňa, moju sestru Ivanu a ostatných štátnicujúcich, za potrebný pokoj, múdrosť a dobrú pamäť, taktiež za skúšajúcich a správne rozhodnutie pri výbere budúcej práce. Ďakujem veľmi pekne. PBZ.

- Michaela

Vrúcne prosím o modlitby za moje uzdravenie ,Božiu pomoc a ochranu Panny Márie. PBZ

- Eva

Vrúcne prosím o modlidby za Miroslavu a za P.........., nech im Duch Svätý osvieti rozum aj myseľ, aby sa to všetko na dobré obrátilo a aby sa to všetko zachránilo, Zo srdca Ďakujem za Vaše úprimné modlidby. PBZ

- Veriaca

Prosím o modlitbu za Honzu, uzdravení jeho duše, obrácení k Bohu a uzdravení ze závislostí. Ať pocítí Boží milosrdenství a všeobjímající lásku.

- Eliška

Prosím o modlitbu za mou nemocnou holčičku

- Petra

Sva tá Zdislavo,prosím Tě o zdraví pevné své dcery Zuzanky ať se uzdraví její tělo a mysl od kalcifikace ať ji přestanou zlobit všechny neduhy těla a ducha ať je ať má dlouhý život e zdraví a radosti ze sebe z dětí ať konečně to zlé zmizí pryč ať se jí daří ve všech směrech života.Dej jí svatá Zdislavo prosím Tě radost a štěstí zdravou mysl a tělo a jen samé štěstí a veškeré zlé úmysly od zlých lidí ,co jí škodili a škodí zlom pryč a přeměň je prosím na opak co jí Ti lidé přáli ,přejí a budou přát špatného v samé výborné věci a skutečnosti ať se zlo od ní a jejích dětí vždy odvrátí pryč a nemůže jim škodit ,dej to špatné od kohokoliv ,co by Zuzance chtěli škodit pryč prosím .. Nevíme ,kdo to My těmto zlým ,falešným a nenávistným lidem ,kteří nám chtějí škodit nepřejeme nic špatného ,ale pouze chceme aby jejich uřknutí a kletby nikdy nemohly naším rodinám škodit svatá Zdislavo pomoz nám svou ochranou proti těmto lidem ať se jejich uřknutí a kletby zlomí vždy a nemohou škodit nikomu ani Zuzce ani Aleškovi ani Anetce ani Ondrovi ani Romanovi ani mně Zuzaně.Dej pevné zdraví duševní i fyzické dcerušce Zuzce a jejím dětem i muži a rakovina i neduhy a choroby ať se vyhýbají pryč od této rodiny vždy od nich pryč -prosím.Zdislavo svatá radost a pohoda a štěstí ať tu rodinu stále provází prosímvždy.

- Volovecká Zuzana