Živý přenos Prosby o modlitbu

Prosby o modlitbu

Je skutkem lásky a také Boží vůlí se za sebe vzájemně modlit. Neboj se poprosit růžencové společenství, aby se modlili na tvůj úmysl. Jde o krok smlouvy mezi Bohem a tebou, kterou společenství přijímá a přednáší Bohu skrze ruce Panny Marie. Za tvůj úmysl se modlí všichni přítomní v modlitbě posvátného růžence.

Prosby

Prosím o Boží pomoc a ochranu Panny Marie pro dceru, která podstoupí operaci.

- Ludmila

Prosba o modlitbu za tři nenarozené děti s prosbou o vznik nového života. Za matku dětí, která jejich ztrátu těžce nese. O pokoj, smíření a odevzdání složité životní situace do Božích rukou.

- Ludmila

za nemocné

- Václav

Za uzdravení pětiletého Honzíka, který je v nemocnici z těžkým oboustranným zápalem plic.

- Dana

Za kněze, zvláště za P.Josefa z Litmanové.

- Dana

za klid a mir v rodine a zbaveni tezke nenoci a osviceni cele rodiny duchem svatym

- alena

Za zdárný průběh nemoci Covid

- Zdeňka

Za požehnání pro kněze P. Karla Hořáka

- Zdeňka

Prosíme o modlitbu za děti a manželku Radima Uvíra, který nečekaně (v noci - prostě ráno nevstal) zemřel ve 49 letech 14. ledna. Jsou z naší zábřežské farnosti. Děkuji.

- Marie

Prosím za zdraví duše i těla , z duševních nemocí v rodině a obrácení .Dar svobody a míru a vzdálení se Zlého od naší rodiny a ode všech rodin a o mocnou ochranu Panny Marie a naší paní Zdislavy. Děkuji

- Zdislava

Za všechny děti, které se narodili nemocné nebo postižené a vlastní rodiče je opustili. Více než 500 miminek ročně jen v Česku, je takto bez lásky a péče svých rodičů na startu svého života.

- Rita

Chci prosit za svou rodinu, chci vyprosit manželu Pavlovi a a jednomu z dětí Lukášovi víru, která v době covidu velice ochladla. Panno Maria, vezmi nás všechny pod svou ochranu.

- Anna Myšková

Prosím za vládu a celý náš národ. Prosím o dobrou volbu prezidenta, jehož budeme volit příští rok. Panno Maria, vezmi nás pod svou ochranu.

- Anna Myšková

Za zázrak uzdravení pro mladou maminku Moniku a za požehnání a za dar víry pro její malé syny a tatínka.

- Míša

Moc prosím za Boží vůli pro nemocnou švagrovou a těžce nemocného chlapečka. Také za pomoc a sílu pro jejich rodiny.

- Jana

Za maturanty!

- Ondra

Za uzdravení myšlení, těla, duše, emocí

- Jaroslav

Prosím o zdárný průběh zítřejší operace, prosím za lékaře a zdravotní sestry. Kéž mě Panna Maria vezme pod svůj ochranný plášť.

- Zdeňka Hlaváčková

Prosím za vedení Duchem Svatým při volbě povolání pro mého syna Ondřeje, který bude letos maturovat. A také za nalezení správné životní partnerky.

- Zdeňka H.

Prosme za zesnulého otce biskupa F.V.Lobkowize. Prosme za nového biskupa ostravskoopavské diecéze,

- Marie M.

Prosím o úspěšné dokončení studia na VŠ, posilu Ducha Svatého při psaní diplomové práce a přípravě na státnice. Síly docházejí, svírá mě strach...

- Helena

Prosím o živou víru pro naše děti, vnoučata. Prosím za práci našich dětí, ať se vše podle Boží vůle.

- Marie M.

Dobrý deň. Chcel by som vás poprosiť o modlitbu na tento úmysel: Dar viery pre Adriánu, Franka a Frederiku..

- Kristián

Za mír na Ukrajině, kde umírají nevinné děti a lidé.

- Radek

Prosím za přímluvu u mého kamaráda, sportovce Luboše, který svádí už 3 roky boj s rakovinou, aby mu Bůh pomohl v tomto utrpení.

- Oldřich

Prosím o modlitbu za ukončenie vojny na Ukrajine a mier vo svete. Pan Boh zaplať.

- Alzbeta

Panno Maria, děkuji Ti za lásku, kterou jsi dala světu. Uč nás milovat Ježíše, Tvého Syna a Boha. Prosím, vypros mé rodině víru.

- Anna

Poděkování za dar lásky mezi Lukášem a Evou s prosbou o požehnání do společného života.

- Lukáš

Prosím o modlitbu za rodicov, za ich zdravie, a aby sa lubili a pekne k sebe spravali.. aby ocino nebol povysenecky.. Za zlepsenie vztahov v rodině. Dakujem .

- Monika

Prosím o zdárný průběh druhé operace a dar zdraví pro celou rodinu.

- Zdeňka H.

Za všechny dobrovolníky, kteří se starají o uprchlíky z Ukrajiny, ať jim Pán požehná v jejich práci,ať jim dá sílu a vytrvalost.

- Zdeňka H.

Svatá Zdislavo, prosím Tě o mocnou přímluvu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o osvobození od zlého a od psychické poruchy, ZVLÁŠTĚ PRO JITKU o DARY UZDRAVENÍ A ŽIVOTNÍ SÍLY, pro všechny pak o dary pevné víry, o dary Ducha svatého, trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku, Magdu a Pavla.

- maminka J.

Prosím o modlitbu záchranu manželstva a obmäkčenie srdca môjho manžela. Prosím o vzájomnú lásku, dôveru, vieru a pokoj v srdci manžela. Pán Boh zaplať

- Iva

Drazí, prosím vás o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku, Magdu a Pavla.

- maminka Jiřina

Prosím o modlitbu za nejstaršího syna, aby úspěšně složil maturitní zkoušku. Děkuji!

- Helena

Moje drahá patronko, prosím,vypros mi milost mého uzdravení, zejména psychiky, vypros mi milost odpustit ze srdce druhým , záchranu manželství a především abych uvěřila v Boží lásku ke mě. Děkuji Alena.

- Alena

Prosí. Z celého srdce o nadeji o změnu smisleni pro mého manžela za odmnekceni jeho srdce, aby se duch svatý dotkl zakruti jeho srdce a dal mu tu milost napravit jeho chybi a mně tu sílu a vytrvalost za něj prosit a vše to nést.

- Marcela

Prosím za manžela, chce odísť od nás svojej rodiny, aby mu Duch Svätý osvietil rozum a daroval mu pokoj do srdca, prosím o uzdravenie manželstva. Pán Boh zaplať

- Iva

Prosím o modlitbu za děťátko, které ve 4. měsíci těhotenství umřelo,... Prosím za jeho rodiče, o dar víry pro ně. Prosím o dar nového života těmto rodičům. Pane, ať Tě všichni poznají a nikdy se od Tebe neodloučí.

- Marie

Prosím o pomoc v mojí bezradnosti. Pane Ježíši, smiluj se nade mnou hříšníkem.

- Anna Marie

prosím velmi o modlitbu za synov.. dakujem.

- Monika

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku, Magdu a Pavla.

- maminka Jiřina

Pane Ježíši, prosím o pomoc v mých problémech. Prosím o pokoj v duši. Děkuji za vaši modlitbu.

- S.M.

Vrúcne prosím o modlitbu za Pavla (manžel dobrej priateľky), aby prežil. Má COVID s veľmi, veľmi ťažkým priebehom. Obaja sú veriaci, on vytvoril pre slávu a úctu Pána a Jeho Matky veľa obrazov, sôch, oltárov ... Cítila som pri telefonovaní, že sa veľmi bojí, že jej muž zomrie. Ďakujem srdečne za príhovor za Pavlov život u Boha 🙏

- Dagmar

Svatá Zdislavo, prosím o přímluvu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku o dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště o dar obrácení, pro všechny pak o dary pevné víry, o dary Ducha svatého, o trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku, Magdu a Pavla.

- maminka J.

Na poděkování za dar života těhotným maminkám s prosbou o požehnání pro jejich rodiny, aby hledali a plnili Boží vůli.

- Zdeňka

Dobry den moc Vas prosim o modlitbu za me uplne uzdraveni a navraceni do zivota.dekuji

- Hana Brzobohata

Prosím za pokoj a uzdravenie vzťahov v rodine, za pokoj v srdci manžela, trvalé odpustenie a za záchranu manželstva. Pán Boh zaplať

- Iva

Prosím o modlitbu za pokoj v našej rodine, za uzdravenie našich vzťahov, za záchranu manželstva, za môjho manžela, aby mu Duch Svätý osvietil rozum a dal mu pokoj a dôveru do duše. Pán Boh zaplať

- Iva

Prosím o modlitby za manžela, aby ho Pán Ježiš uzdravil svojou milosrdnou láskou, za trvalé odpustenie a pokoj v jeho srdci a za záchranu manželstva. Pán Boh zaplať

- Iva

Drahí. Prosim vás o modlitbu za mojho buduceho muza a šťastné manželstvo.

- Anonym

Prosím vás o modlitbu za východisko z tíživé situace. Pane, smiluj se.

- Kateřina

Svatá Zdislavo, prosim za obrácení manžela, za ochranu pro mého syna a promne od všeho zlého, za osvobození od těch kdo nás pronásledují. Za odkrytí nepřátel církve v naší farnosti které ji záměrně škodí. Prosim o ochranu zamnestnani, brigády. A domova a zdraví pro všechny mne blízké. A prosím o štěstí v mém živote pro sebe i druhé. Amen

- Marcela

Prosím o modlitby za manžela, aby ho Pán Ježiš uzdravil svojou milosrdnou láskou, za trvalé odpustenie a pokoj v jeho srdci a za záchranu manželstva. Pán Boh zaplať

- Iva

Prosím o modlitbu za dcéru, ktorá ma na základe vymysleného ohovárania ťažkosti a veľmi napäté vzťahy s vedúcou v práci. Veľmi to na ňu dolieha, lebo jej pomáhala ako mohla a ona je k nej teraz zlá, ignoruje ju a pod vplyvom vedúcej aj časť kolegýň. Veľmi tým trpí. Prosím o modlitby za obnovenie dobrých vzťahov. Ďakujem

- mama

Prosím o modlitby za uzdravenie nášho manželstva, za obnovenie dôvery a pokoja v srdci manžela, aby veril, že Pán Ježiš dokáže uzdraviť naše manželstvo a aby sa k nemu utiekal. Pán Boh zaplať!

- Iva

Svatá Zdislavo, prosím za dceru Lucii za zdárně vykonané didaktické a maturitní zkoušky. Za uzdravení z psychické nepohody.

- Ivana

Prosím o modlitby za môjho manžela, za uzdravenie jeho boľavého srdca, za trvalé odpustenie a pokoj v našej rodine aj na celom svete. Pane Ježišu zmiluj sa nad nami!

- Iva

Svatá Zdislavo, prosím Tě o přímluvu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku o dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště o dar obrácení, pro všechny pak o dary pevné víry, o dary Ducha svatého, o trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

Prosím o spásu všech, o zdraví maminky, sestry i mne, o požehnání pro rodinu a o pomoc v těžkých situacích. Děkuji T

- T

Prosím o zázračné rýchle uzdravenie všetkých troch detí môjho synovca. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitby za úspešné urobenie prijímacích skúšok, za zdravie pre dcéru, za zdravie, vyliečenie z alergie a Božie požehnanie pre ňu, a pre mňa, a pre rodičov, za pokoj pre mňa a lásku a porozumenie v rodine, Za nájdenie si zamestnania pre mňa. PBZ

- Danka

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

Prosím o dlhodobé zázračné modlitby za Luciu, aby Boh vyriešil všetky problémy, ktoré má, aby všetko dobre dopadlo pri pôrode, aby sa narodilo zdravé Božie dieťa. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlidby za uzdraveni mého manžela Frantiska z rakoviny a nemoci srdce. Děkuji Jana

- Jana

Prosím o modlitby za moje studium na vysoké škole. Studium se pro mne stalo spíše utrpením a zdrojem úzkostí. Prosím o modlitby za sílu a klid při závěrečných zkouškách a prezentacích. Také za jednoho konkrétního profesora, který mě nemá v oblibě a bojím se, že daný předmět nezvládnu. Děkuji

- Lydie

Svatá paní Zdislavo, vypros mi prosím u Boha milost uzdravení těla i ducha a navrácení sil. Také Tě prosím, pros za mě, abych ze srdce každému odpustila a dostala dar lásky a důvěry v Boha. Moc Ti děkuji, Alena.

- Alena Zdislava

Prosím o modlitbu o zvládnutí zkoušek a závěrečných prací. Prosím o shovívavost a pochopení pro učitele při rozhodování známek.

Prosím o modlitbu za důležité rozhodnutí, nalezení cesty a za dar moudrosti a odvahy. Děkuji

- Anna M.

Prosím o modlitbu za mou zemřelou sestru Martinu Šimkovou.

- Martin Irein

Prosím o modlitby za pokoj, lásku a trvalé odpustenie v našej rodine, za uzdravenie manželstva a za pokoj na celom svete. Prosím aj za modlitby za svokrovcov, ktorí idú na operáciu. Pane Ježišu zmiluj sa nad nami, Panna Mária oroduj za nás!

- Iva

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

Prosím o dar ducha svatého,za poznání životní cesty a vyřešení všech životních situaci. Prosím za Lásku a štěstí a osvobození od všech zlých lidí které nás pronásledují.

- Marcela

Bože, prosím tě, pošli mi někoho, komu bych se mohla svěřit a kdo by mi pomohl dostat se z těchto problémů problémů. Děkuji.

- mamka S.

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

Prosim o modlitby. Dakujem.

- K.

Prosím o modlitby, nevládzem ďalej. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitby za úspešné spravenie prijímacích skúšok a za zdravie pre dcéru, za jej vyliečenie z alergie a Božie požehnanie pre ňu, a pre mňa, a pre rodičov, za pokoj pre mňa a lásku a porozumenie v rodine, za nájdenie si zamestnania pre mňa. PBZ

- Danka

prosim,pane ty vies

- k

Prosím o modlitby za uzdravenie manželstva, trvalé odpustenie a pokoj v srdci manžela, nech nás Pán Ježiš posilní vo viere a pomôže nám v našej láske, prosím aj za pokoj medzi našimi deťmi a pomoc pri operácii svokrovcov, nech im Pán dá dobré zdravie. Pán Boh zaplať!

- Iva

Pane, pomoz nám odhalit pochybení našich srdcí. Odhal nám pravdu o nás samotných. Prosím za velké obrácení, za kněze a všechny služebníky církve. Za pokoj a usmíření.

- Rita

Prosím o modlitby za naši 5.mesicni Anežku, (druhým jménem křtěná jako Zdislava).Dle fyzioterapeutky je hypotonická, budeme muset podstoupit další vyšetření a začali jsme cvičit Vojtovu metodu.Moc prosím, aby se vývoj srovnal a byla zdravá ve všech směrech. Bohu díky!

- Markéta

Prosím o modlitbu za mého bratra, ať se dostane z depresí.

- Marek

Prosím o uzdravenie pre Annu a Martinu.

- Marek

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

V následujícím a dalších týdnech čekají žáky zkoušky z řečtiny a herejštiny, které opravdu nejsou snadné. Moc Vás tedy prosím, abyste se pomodlili za laickou studentku Klárku a bohoslovce Jeronýma, Ondřeje, Tomáše a Prokopa při modlitbě růžence, aby ty zkoušky z jazyků úspěšně složili.

- Lucie

Prosim o modlitbu za vedenie Duchom svatym pocas statnic dcery Laury, za jeho svetlo do pamate, pokoj do srdca, dar rozumu, rady, mudrosti, rozlisovania, dar správnych slov pocas statnic. PBZ

- Alena

Prosím o modlitby za pokoj v celej našej rodine, trvalé odpustenie a vieru v srdci môjho manžela v nekonečné Božie milosrdenstvo, za záchranu nášho manželstva. Prosím aj o modlitby za svokru, ktorá ide na operáciu. Pán Boh zaplať!

- Iva

Prosím o modlitby za dobré výsledky zo zajtrajších vyšetrení. Ďakujem

- anna

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

prosím Vás o modlitbu za brata a jeho budúcu manželku, o BZP a dary ducha svätého, potrebné milosti do každej oblasti ich života, tiež za sestru a jej manželstvo a rodinu, BZP, DDS a potrebné milosti, za rodičov a za M a M. BV

- Zuzana

Prosím o pomoc v nalezení východiska z těžké situace. Děkuji za modlitbu.

- Simona

Prosím o modlitby za mého křestního kmotra (kněze), který oslaví 24.6.2022 60. výročí  svého vysvěcení na kněze. PBZ! Marie

- Marie

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

Prosím o modlitby za úspešné urobenie skúšok, za zdravie dcéru, za zdravie, vyliečenie z alergie a Božie požehnanie pre ňu, a pre mňa, a pre rodičov, za pokoj pre mňa a lásku a porozumenie v rodine, Za nájdenie si zamestnania pre mňa. PBZ

- Danka

Prosím o modlitby za zdravie pre dcéru, za vyliečenie z alergie a Božie požehnanie pre ňu, a pre celú rodinu, za pokoj pre mňa a lásku a porozumenie v rodine, za nájdenie si vhodného zamestnania pre mňa. PBZ

- danka

Prosím vás o modlitbu za uzdravenie Sebastiana a potrebujú ešte 8000 eur aby mohli priletiet na Slovensko. Pán Boh zaplať.

- Jana

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

Prosím za ochranu odevseho zlého vyditelného i nevyditelneho za uzdravení manžela syna maminky i mne. Za pokoj pro tchýni a tchána a aby vše manželovi úředně dopadlo a mohl domu.Pan Bůh zaplať.

- Marcela

Prosím o modlitby za uzdravenie manželstva, za pokoj, lásku a trvalé odpustenie v srdci manžela, zároveň prosím o modlitby za Božiu pomoc pri operácii svokry. Pán Boh zaplať

- Iva

Prosím za vedení Duchem svatým a pomoc v naléhavé situaci. Děkuji

- Jana

Chvála Kristu, prosím o modlitby za Moniku, Karla a jejich rodinu, uzdravení vztahů, vyřešení jejich obtížné životní situace a Boží požehnání. Děkuji

- Pavel

Chvála Kristu, prosím o modlitbu za naše cyklo - putování s přáteli po Beskydech, poznávání krás okolí a šťastný návrat domů do Uherského Hradiště. Děkuji :-)

- Blanka Jurásková

Prosím za Boží ochranu a pomoc v rozhodnutí. Děkuji za modlitbu.

- S.M.

Prosím o modlitby za Božiu pomoc a ochranu pri zajtrajšom cestovaní pre moju sestru s manželom. Ďakujem

- bohuznáma

Prosim o modlitbu za zdravie vnuka.dakujem.

- Slávka

Prosím o modlitbu za maminku za uzdravení a osvobození ze všech kleteb a svázanosti lidmi kteří ji pronásledují. Pan Ježíš zná vše co jí tíží prosím za vyslyšení jejich modliteb a maminky ochranu a uzdravení.

- Marcela

Prosím o modlitby za Božiu pomoc a ochranu pre Lukáša s rodinou pri cestovaní na dovolenku, za šťastný pobyt na dovolenke a šťastný návrat domov. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitbu za osvobození z desetiletých každonočních i denních bolestí hlavy, za ochranu na cestách a šťastný návrat domů. S díky Veronika

- Veronika

Prosím o modlitby za vyriešenie všetkých mojich problémov a problémov mojej sestry s rodinou. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitby za zázračné a skoré uzdravenie môjho vzťahu so sestrou a jej rodinou. Ďakujem

- bohuznáma

Prosim o duchovne uzdravenie svoje a obratenie celej rodiny. Dakujem.

- Katka

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- maminka J.

prosím o modlitbu za deti .. aby sa nehadali, lubili sa, boli rozumni , zdraví a ked budu starší, nech nikdy neopustia Boha .. ďakujem.

- Matka

Moc chci poprosit o modlitbu za vyřešení problému v práci. Děkuji, Tom

- Tomáš

Prosím za mně a Honzu

- Kateřina

Prosím vás o modlitbu za Boží pomoc a odvahu pro ztracenou duši.

- Simona

Prosím z celého srdca o modlitbu pre Ivanku za dar životného partnera, dar požehnaného manželstva, dar materstva, za Božiu pomoc a ochranu v zamestnaní a v osobnom živote. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o osvobození od Zlého ,který ničí naše rodiny a za obrácení v rodinách a za dar životního partnera BOHUDÍKY

- Jana

Drahé sestričky, prosím pomodlite sa za môjho svokra Antonka, je v kritickom stave. PBZ

- Boženka

Ďakujem Bohu za vyslyšanie jednej z mojich prosieb a prosím o modlitby, aby všetko dobre dopadlo. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitby za uzdravenie vzťahov v rodine môjho synovca, za Božiu pomoc a ochranu, za Boží pokoj pre neho, jeho manželku a ich deti. Ďakujem

- bohuznáma

Ráda bych Vás poprosila o modlitbu za mého manžela, jehož minulý týden propustili z práce, kterou docela dlouho hledal. Jsme mladí manželé, kteří čekají své první dítě. Já sama jsem ve vysokém stupni těhotenství a už nepracuji. Ztráta manželova příjmu je pro nás teď opravdu velký problém. Manžel celou situaci prožívá velmi těžce, jelikož si uvědomuje tíži zodpovědnosti, která na něm spočívá. Navíc s ním při propuštění bylo nakládáno dost ponižujícím způsobem a cítí se tím být velmi zraněný. Byl už nějakou dobu nezaměstnaný před touto prací a dlouho nemohl nic najít. V důsledku toho nemá moc velkou důvěru v nějaké svoje pracovní kvality a ani v pozitivní změnu. Budu vám velmi vděčná za vaši modlitbu. Děkuji, Jana

- Jana

Prosím vás o modlitbu. Prosím o Boží pomoc a nalezení východiska ze složité situace. Pane, smiluj se nad námi. S.M.

Prosím o modlitbu za úprimné pokánie a za život v Pravde pre Božieho služobníka Miloslava. Prosím, aby sa on a jeho bratia zriekli všetkého, čo nepatrí Bohu a plnili Božiu vôľu. Pán Boh zaplať.

- Bohuznáma

Prosím o modlitbu za zajtrajšie ťažké a bolestivé vyšetrenie, aby náš Pán viedol ruky lekárky

- Anna

Ježíši,chci Ti děkovat za Tvou lásku. Prosím o víru pro svou rodinu. Prosím za manžela,který má problém s využitím času ve svém životě. Panno Maria a sv. Zdislavo, orodujte za nás.

- Anna

Akutní prosba o modlitbu za mladého synovce a jeho rodinu.Synovec Jakub je v bezvědomí a akutním ohrožení života po spolikání velkého množství prášků, kdy již medicína nemůže pomoci.Ať Bůh rozhodne o jeho životě, či smrti a dá rodině sílu unést následky u obou variant. O modlitbu, prosí kmotr.

- Ondřej

Prosim o zmenu spravania a riesenie komunikacneho pochybenia, nech nenastane neumyselne zlo. Dakujem.

- Jarka

Prosím o duchovní posilu a uzdravení manžela po úraze a po operaci. Prosím ať mu Bůh dá sílu přijmout všechna omezení, která v jeho životě nastanou.

- Daniela

Prosim o modlitbu. Mc túžime po dieťatku. Pane zmiluj sa.

- Zuzka

Prosim o modlitbu za uspesne zvladnutie zaverecnej skusky ktora ma caka v utorok 6.9.2022. Dakujem PBZ

- Dominika

Prosím o modlitby za zázračné uzdravenie vzťahu s mojou sestrou a jej rodinou. Ďakujem

- anna

Prosím o modlitby za sestru Danu, která dnes bude podstupovat už druhou operaci páteře v krátké době. Aby Duch sv. osvítil doktory, aby se správně rozhodli při řešení jejího problému. Děkuji.

- Věra

Prosím o modlitbu za mého tatínka, který leží v nemocnici. Pán Bůh Vám to oplať svým požehnáním.

- Dagmar

Prosím o modlitbu za uzdravenie očnej vady, ktorú lekári nedokážu vyliečiť, vďaka

- Eva

Prosim o modlitbu za mojho priatela, aby sa mu uz podarilo doriesit byvanie, ktore sa uz dlho natahuje a o zachranu vztahu. Dakujem velmi pekne. Dominika

- Dominika

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

- babička J.

Vrúcne prosím o príhovornú modlitbu za našu rodinu. Zároveň prosím o modlitbu za človeka, ktorý svojím konaním veľmi ubližuje našej rodine. Veľká vďaka.

- Patricia

Prosím o modlitby za dcéru Moniku za zdravie tela a duše za lásku a pokoj božie požehnanie aby si našla prácu a životného partnera

- Mária

Prosim o modlitbu za dar dietatka. Amen

- Zuzka

Prosím moje laskavá patronko, vypros mi opravdovou důvěru a víru v Pána Ježíše. Vypros mi uzdravení, zejména to vnitřní a osvobození od zla, také milost odpuštění druhým. Vypros mi prosím světlo do mých hrozných temnot a záchranu rodiny. Velmi děkuji, Tvá Alena.

- Alena

Na poděkování za dar života manželům, kteří nemohli mít děti, za narozené vnoučata, jejich rodiny a na úmysly Panny Marie za nás.

- Zdeňka

Na poděkování za dar života manželům, kteří nemohli mít děti, za narozené vnoučata, jejich rodiny a na úmysly Panny Marie za nás.

- Zdeňka

Za dar rozlišovania; správneho rozhodovania; za dar rozumu; dar múdrosti pre vzťah Aleny a Juraja ; ak majú byť spolu podľa Božej vôle nech uzavrú manželstvo. PBZ

- Alena

Prosím o modlitbu za vyriešenie mojej ťažkosti, ktorou prechádzam, aby sa nado mnou Pán zľutoval, PBZ

- Eva

Prosím o modlitbu za lidi, aby měli více lásky. Lásky nejen k sobě navzájem, ale také ke zvířatům, našim malým bratřím a sestrám. Aby nikdo nikoho nesmyslně nevylučoval, aby nikdo netrval na nesmyslných příkazech a zákazech.

- Pavla

Prosím o modlitby za zdravie pre dcéru, za vyliečenie z alergie a Božie požehnanie pre ňu, a pre celú rodinu, za to, aby zvládla náročné štúdium na medicíne a za jej udomácnenie sa na škole a internáte, za pokoj pre mňa a lásku a porozumenie v rodine, za udržanie si viery pre ňu a správnu mieru vzťahu s priateľom, za úspešný začiatok ona na VŠ a ja v práci. Tiež za vyriešenie rodinných problémov. Ďakujem za jej úspešné prijatie na VŠ. PBZ

- danka

Prosím za zbavenie utrpenia pre tetu Annu, ktorá trpí v bolestiach v poslednom štádiu rakoviny. PBZ

- Michal

Prosím o modlitbu za manžela aby sa vrátil k svojej rodine PBZ

- Daniela

Prosím za zdraví mé maminky a všech mých blízkých. S Boží pomocí a na přímluvu sv. biskupa Hloucha, Panny Marie, sv. Josefa, sv. Zdislavy a všech, které jsem o ni prosila, věřím, že budou všichni zdraví. Slíbila jsem, že pokud bude maminka v pořádku, napíšu to na biskupství, jako svědectví!

- Zdislava

Prosím o modlitbu za pokoj v rodine a za uzdravenie pre Annu a Alenku. PBZ.

- M.

Panno Maria, děkuji Ti za lásku, kterou jsi dala světu. Přicházím za Tebou s prosbou: přiveď mého manžela a syna zpět k Ježíšovi.

- Anna

Prosím o dar zdravého partnerského vztahu s dobrým mužem, abych mu mohla být dobrou ženou. Děkuji a přeji hojnost Božího požehnání a milostí+

- PR

Prosím o modlitby za zdravie pre dcéru a členov rodiny,i za starých rodičov, za dary Ducha sv. pre všetkých a za úspešné spravenie zápočtu z anatómie pre dcéru. PBZ

- Dana

Prosím o modlitbu za plné zdravie duše a tela mami Talie, prosím o úplné uzdravenie pohyblivosti ľavej ruky a nohy. Ďakujem Bohu. AMEN

- Mária

Prosím o modlitby za lásku, pokoj, dôveru a vieru v našej rodine, za chorého brata a kamaráta. Pán Boh zaplať!

- Iva

Prosim spomente si aj na mna vo svojich modlitbach za dar pokoja v praci uz nevladzem

- Lucia

Prosím o modlitbu k sv Michaelovi proti neznámému zlu. Děkuji

Prosim o odpustenie previneni, zrieknutie sa pomsty, prenechanie odplaty Panovi. Vdaka za modlitby.

- Nela

Prosim o modlitbu za dar uzdraveni z deprese, leky mi nezabiraji, prosim o dar slz. Děkuji

- Petra

Veľmi by som vás chcela poprosiť o modlitbu za moje birmovné dieťa. Je volaný pánom Ježišom ku kňazskému povolaniu ale má na svojej ceste veľké prekážky a veľa útokov od zlého. Potrebujeme súrne modlitby. Ďakujem vopred veľmi pekne!

- Dominika

Prosba o uzdravení vážně nemocného muže mé dcery Leslieho.

- Marie

Jsem ve velkých problémech. Co mám dělat? Bože, prosím pomoz mi najít východisko.

- Simona

Prosím o modlitby za brata Petra,za jeho uzdravenie a oslobodenie od alkoholu,i jeho obrátenie.Má už vážne problémy..PBZ

- Zuzana

Prosím o modlitbu za uzdravenie mojej chorej štítnej žľazy, o uzdravenie mojich chorých očí, čo už majú aj šedý zákal a o dar materstva, aby mi bolo ešte dovolené mať detičky. Ďakujem. Nech Vás Boh žehná s Láskou.

- Simona

Prosím o modlitby za moji dcerku za její uzdravení z bolesti hlavy z onemocnění štítné žlázy a za dar mateřství.Bohu díky za Vaše modlitby maminka.

- Helena

Prosím o modlitbu za dobré výsledky vyšetření pro mou maminku. Pán Bůh zaplať za vaše modlitby. Svatá Zdislavo, oroduj za naší rodinu. Všichni svatí a světice boží, orodudujte za nás.

Moc prosím o modlitbu za srdce mého manžela, ať je Bůh náplní pokojem a dobrem, aby nebyl plný hněvu a nebyl sprostý na děti a na mě. Také prosím ať dokážu rozlišit Boží vůli. Děkuji moc,ať vám Pán žehná.

- Jana

Prosím o modlitby za trvalé odpustenie, lásku, vieru, pokoj a dôveru v našom manželstve, za odslobodenie detí od závislosti na mobilných hrách. Pane Ježišu, prikry nás svojou milosrdnou láskou!

- Iva

Prosím o modlitbu za zdraví pro mě a mé blízké. Všichni svatí a světice Boží, orodujte za nás. Děkuji za vaše modlitby.

- Zdislava

Prosím o Obrátenie môjho srdca. Ďakujem Michaela 🙏😔

- Michaela

Prosim Pana za najdenie bezpecneho stabilneho zamestnania, domova, uprimnych priatelov, manzela, zdravia, pokoja od nasilia a obtazovania Dakujem

- Bohuznama

prosím za dar založit rodinu

- Marie

CHVÁLA BOHU NA VÝSOSTIACH a pokoj všetkým ľuďom dobrej vôle... Pokorne Vás prosím o Vaše prímluvné modlitby za uzdravenie mojej sestry Márie V. z Bratislavy-Rusoviec, ktorá trpí viacerými, závažnejšími chorobami.Za Vaše modlitby pre moju sestru Vám všetkým, čo najúprimnejšie ďakujem... ďakujem... ďakujem... MILOSRDNÝ A LÁSKAVÝ BOH NAJVYŠŠÍ nech žehná všetky dni Vašich zmysluplných životov. V hlbokej úcte, so srdečným pozdravom Ján Kováč z Bratislavy.

- Ján Kováč

Prosím za uzdravení na těle a na duši pro P.V. a K.K.

- Zdeňka

Drazí, prosím vás o modlitbu za duchovní a duševní uzdravení Milana P.

- maminka J.

Prosím o modlitby za Lukáša, aby Božím zázrakom dostal zamestnanie v mieste bydliska. Verím, že Boh robí zázraky a prijímam ich aj pre Lukáša. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o príhovornú modlitbu za našu rodinu, aby nás Pán oslobodil od zlého. Veľká vďaka.

Vrúcne prosím o modlitbu za zdravie dcéry Michalky a zdravie jej dieťatka, ktoré nosí pod srdcom a ktoré sa má každú chvílu narodiť. Tiež za šťastlivý pôrod. PBZ

- Eva

Prosím o spásu všech, o Boží pomoc v těžkých situacích, o požehnání a dzraví pro maminku, naše rodiny a známé děkuji. T

Prosím o modlitby za uzdravenie Elišky a Emílie z horúčky, za šťastné prežitie vianočných sviatkov v celej našej rodine, za uzdravenie vzájomných vzťahov v celej našej rodine, za všetky moje úmysly pre našu rodinu, za Juraja, aby sa vyriešili jeho životné problémy. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitbu za syna aby bol zdravý, dobrý a mudry.. Ďakujem..

- Matka

Moje laskavá Paní, vypros prosím milost u Boha , milost uzdravení mého tatínka. Prosím i za přímluvu za moje uzdravení a osvobození. Velmi děkuji. Ctím Tě a miluji, spoléhám na Tebe. Tvá Alena.

- Alena

Prosím o modlitbu za zlepšení vztahu mezi Míšou a Jendou. Děkuji

- Mamka

Prosim o modlitbu za rodicov ktori sa staraju o zomierajucu starku a vsetci dostali chripku..aj za celu nasu rodinu. Dakujem. PBZ.

- Zuzana

Moc prosím o modlitbu. Děkuji

- s.m.

Za uzdravení dcery Alžběty z jejich psychosomatických problémů. děkuji.Jiří

- Jiří

Moc prosim o.modlitbu za me uzdraveni.moc dekuji

- Hana

Prosím o modlitby za uzdravenie z depresie a úzkostných stavov pre dcéru Alexandru.

- mama

Ježíši, prosím, pomoz mi. Děkuji za modlitbu.

- Kateřina

Drazí, prosím vás o modlitbu za dar obrácení a víry pro všechny hříšníky a ateisty, zvláště pro Milana P.

- maminka J.

Prosím o modlitby za vyriešenie všetkých problémov Márie a jej rodiny. Ďakujem

- bohuznáma

Za duši ženy, která letos koncem prosince v Krkonoších vzala život sobě a svému synovi, a za duši tohoto dítěte, aby obě duše došly pokoje a Bůh je přivítal ve svém království. A aby Bůh této ženě odpustil.

- Jana

Vážené sestry, velmi Vás prosím o modlitbu za zvládnutí státní zkoušky z Dogmatiky, kterou mám v úterý. Také prosím o dar zdraví za mamku, která trpí bolestmi se zažíváním. Všem Vám předem moc děkuji..

- Jarda

Ježíši, prosím o tvou pomoc a moudrost v mojí bezradné situaci. Marie, oroduj za nás! Všem děkuji za modlitby.

- Anna Marie

Prosim o modlitbu za Stanku,za olobodenie od alkoholu a za požehnanie ,aby jej Pán požehnal chlapca veriaceho ,aby našla zmysel života a o dar živej viery PBZ

- Mária

Prosím o modlitby za pokoj a trvalé odpustenie v našej rodine, za pokoj a lásku v srdci môjho manžela a naše deti, za záchranu nášho manželstva. Pán Boh zaplať!

- Iva

Pane Ježíši, prosím o pokoj v mém srdci, boží pomoc a ochranu.

- Mamka s.

Prosba o ochranu za všechny řidiče z povolání

- Ludmila

Prosím pěkně za modlitbu pro moji maminku Květu. 13.1.2022 byla na operaci srdíčka, která trvala několik hodin a dnes nám řekli, že je v kritickém stavu a mohou ji selhávat orgány. Prosím pomodlete se ať se stane zázrak. Děkuji

- Gabriela

Prosím o modlitby za záchranu manželstva, za obnovenie manželskej dôvery, trvalé odpustenie a lásku

- Iva

Prosím vás o modlitbu za východisko z těžké situace. Děkuji

- Anna

Svatá Zdislava a svatá Helena, prosím vás o pomoc v mé lékařské profesi, pomoc odhalit krádež, najít dary, ztracené věci a o ochranu v běžném životě. Amen

- Gabriela

Prosím vás o modlitbu za moji ztracenou duši. Bože, prosím, pošli mi někoho s radou a pomocí. Děkuji

- A.M.

Prosím o modlitby za uzdravenie nášho manželstva, za trvalé odpustenie, pokoj, lásku, dôveru a vieru v manželovom srdci, za pokoj, vieru a zdravie našich detí, za chorého brata a rodičov, za svokrovcov . Pane Ježišu uzdrav nás svojim milosrdenstvom a láskou

- Iva

Prosím o modlitbu za Božie milosrdenstvo pre seba a manžela

- Eva

Bože, prosím o pomoc v mém rozhodnutí. Děkuji za modlitbu.

- Anna

Prosím o modlitby za zdravie , pokoj v duši, za dary Ducha Svatého, pomoc ochranu Božiu. Bohu vďaka.

- Lýdia

Prosím o zázračné Božie uzdravenie vzťahu medzi mnou a mojou sestrou. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím za požehnání zdraví a uzdravení mého syna z přetrvávajícich žaludečních obtížích a osvobození od závislosti na mobilu a úzkosti bez něj. Děkuji Pán Ježíš zehnej

- Marcela

Prosim o modlitbu..Pane len Ty jediny rozhodni ci babku zoperovat alebo nie. Daujeme. PBZ.

- Zuzana

Prosim o modlitbu za babku 89r.kt.je po operacii..Pane daj jej silu..ak je to Tvoja vola ulav jej od bolesti..a prosim aj za stastnu hodinu smrti. Dakujem.

- Zuzana

Pěkný večer! Moc Vás prosím o modlitbu za nalezení příjemné práce za dobrý plat v Pardubickém kraji. Velice Vám děkuji za modlitbu a za Váš čas. Martina

- Martina

Chvála Kristu! Prosím o modlitby za uzdravení a spásu duše za mou maminku Paní Věru Míčkovou,která má zhoubný nádor který se nedá operovat . Stav je velmí vážný. Bohu díky i Vám za modlitby. S pozdravem pokoj a dobro Jindřich Balla OFS.Ostrava

- Jindřich Balla OFS

Prosím o modlitbu za zlepsenie vztahov v rodine.. Ďakujem.. :(

- Monika

Prosím o modlitby za zázračné uzdravenie Emky od bolesti nohy. Ďakujem

- bohuznáma

Drazí, prosím vás o modlitbu za úspěšné složení zkoušky pro vnučku Pavlínku ( 21 let) . ( Na VŠ zvládá všechno úspěšně, jen jedna zkoušející nechá uspět jen muže a ženám dělá problémy).

- prosebnice Jiřina

Prosím o modlitbu za ochranu a pomoc Panny Márie a anjelov strážnych.

- Jana

Svatá Maria, pros za nás hříšné! Děkuji za modlitbu.

- Anna Marie

Prosím o modlitbu za pokoj a naději po ztrátě miminka.

- Ludmila

Moc Vas prosim o motlitbu za uzdraveni meho manzela. Dekuji.

- Jana

Chvála Kristu a Panně Marii! Prosím o modlitbu za šťastný porod a za zdraví maminky a děťátka. Děkuji. Bůh Vám žehnej.

- Eva+

Prosim o modlitbu za uzdraveni meho manzela. Dekuji, Buh Vam zehnej.

- Jana

Prosim o modlitby za moju ťažko choru sestricku, za milosť uzdravenia pre ňu, podla Božej vole. Amen. PBZ.

- Prosba o modlitby

Prosim o modlitbu a ochranu miminka ktere cekam. Prepadaji me uzkosti. Dekuji za modlitbu

- Eva

Prosím za uzdravení neteře z těžké nemoci, aby dobře snášela léčbu

- Ludmila

Prosím o modlitbu za zdraví pro mě, mou rodinu a blízké a za mír ve světě. Pán Bůh zaplať!

Ježíši, prosím tě za Honzíka a Míšu a za jejich vztah. Děkuji za modlitbu.

- Mamka

Prosím vás o modlitbu za Boží pomoc, radu a ochranu ve svízelné situaci. Pane, smiluj se nad námi. Děkuji

- Simka

Prosím o modlitby za moju ťažko chorú sestričku Ľudmilku, aby ju Pán Ježiš uzdravil, ak je to Božia voľa. Amen. PBZ.

- Anna

Za uzdravení na těle a na duši pro Jirku. Pane smiluj se, dej aby bratrovi nebyla amputována noha.

- Zdeňka

Prosím za firmu, aby dostála svým závazkům, aby se nedostala do insolvence a tak mnoho lidi nepřišlo o práci.

- Zdeňka

Prosím o modlitbu za Božiu pomoc pri operácii mojich očí. Srdečne ďakujem.

- Marta

Prosím o modlitbu za zdárný průběh operace. Moc děkuji. Tom

- Tomáš

Prosím o pomoc a odvahu ve hledání východiska ze složité situace. Děkuji za vaše modlitby.

- Anna

Prosím o modlitbu za moju nevestu ktorá už mala termín pôrodu aby sa malinká vypýtala na svet aby všetko dobre dopadlo a nemuseli jej pôrod vyvolávať.Dakujem.

- Lubica

Drazí, prosím Vás velmi za modlitbu o pomoc za dopsání, korekturu, schválení a přijetí mé diplomové práce. Moc Vám všem děkuji.

- Jarda

Prosím o zázračné Božie uzdravenie vzťahu medzi ocinom a maminou. ďakujem.

- dcera

Prosím za dar odpuštění a usmíření pro Pavla a jeho kolegu.

- Sidonie

Prosím o modlitby za mojich nebohých rodičov Máriu a Štefana a všetkých predkov. Ďakujem

- anna

Prosím o modlitbu za mír ve světě a seslání Ducha Svatého na všechny,kdo rozhodují o míru.Za všechny matky,které ve válce na Ukrajině ztratily své syny a dcery. S pokorou Hana

- Hana

Prosím vás o modlitbu za Jendu a jeho přítelkyni. Za požehnání pro jejich vztah. Děkuji.

- Anna Marie

Požehnaný deň, prosím Vás o modlitbu za úspešné vykonanie prijímacích skúšok na strednú školu pre moju dcéru a jej následné prijatie na školu. Pán Boh zaplať.

- Monika

Prosím o modlitbu za dar uzdravení z deprese, úzkosti a strachu. Děkuji.

- Petra

Prosím o modlitbu za dobré výsledky mého očekávaného vyšetření a za čistotu vztahu dcery a jejího přítele. Moc děkuji.

- Pavlína

Prosím o modlitby za Božiu pomoc a ochranu pri cestovaní na kontrolu a za dobré výsledky z kontroly. Ďakujem

- anna

Prosím o modlitbu za uzdravení mého tatínka z pokročilé rakoviny. Pane smiluj se nad námi. Děkuji.

- Veronika

Prosím o modlitby za dcéru Alexandru, za duševný pokoj a pomoc pri hľadaní práce. Veľmi pekne ďakujem.

- Mama

Prosím o modlitby za zdravie, pokoj v srdci, požehnanie dobrej práce, dary Ducha Svatého, pomoc ochranu Božiu. Bohu vďaka.

- Bohuznáma

Prosím o pokoj v duši a Boží ochranu. Prosím vás o modlitbu za pomoc při nalezení životní cesty. Pane, smiluj se. Děkuji

- Anna

Prosím o modlitby za prácu. Bohu vďaka.

- Bohuznáma

Prosím o modlitbu za moje bábätko, som v 8.týždni tehotenstva a krvácam. Ďakujem pekne.

- Anna

Prosím o modlitby za prijatie do zamestnania. Bohu vďaka.

- Bohuznáma

Sv.Zdislava prosím oroduj za moje dobre výsledky za dobru sv.spoved za moje uzdravenie a polepsenie. PBz!

- Bohuznama

Prosím o modlitbu za osvobození bratra od zlého ducha a uzdravení rodových kořenů.

- Lenka

Prosím za těhotnou snachu a za všechny maminky, které mají komplikované těhotenství. Za dobrý porod a dar zdraví pro ně i děťátka.

- Zdenka

Prosíme za záchranu manželství naší dcery. Prosime za zetě,aby znovu nalezl cestu k Bohu a osvobodil se od závislostí.

- Z +B

Prosim modlitby za zdravie a pracu .Bohu vdaka

- Marta

Prosím o zdraví a štěstí dcery, prosím o modlitbu, aby Honzík znovu našel cestu k Bohu ještě před svatbou. Prosím o přípravu na manželství a o svátost manzelstvi pro dceru a jejího snoubence. Vroucně prosim o pana faráře, který se jim bude věnovat. Dekuji

- Lenka

Zdravím, díky za modlitbu růžence. Včera i dnes jsme se připojili, bohužel, zvuk nebyl zapnut. Kdyby se dal zapnout, byla bych ráda. Nemohu už druhý týden pro nemoc mluvit, tak jsem ráda, když se modlite a mohu Vás slyšet. mm

- Marie M.

Prosím vás o modlitbu za Boží světlo, moudrost a pomoc v mé nešťastné situaci. Děkuji

- Anna Marie

Svätá Zdisla prosím pomôž mi oroduj za mňa aby som zvládla pripraviť nedeľný obed a pohostit mojich blízkych a tiež Ta prosím o môj dobrý TK za moje zdravie . PBz !

- Bohuznama

Prosím o modlitby za požehnanie práce. Bohu vďaka.

- Bohuznáma

Prosím za dar zdraví duše i těla. Děkuji ta přímluvu.

- Pavlína

Začali sme s manželom chodiť na párovúterapiu. Prosím, modlite sa spolu s nami, aby to prinieslo ovocie. Veľká vďaka.

Prosím za umírající maminku,která je členkou Bratrstva posvátného růžence

- Zdenka

Hezký den Vám všem přeji, ráda bych Vás poprosila o modlitbu za mojí zesnulou maminku Věru, ostatní členy rodiny, kteří nás již opustili, za obrácení mého syna Daniela, bratra Leoše a opuštěného muže bez domova, kterého jsem viděla nedávno schouleného na lavičce. Mnohokrát Vám děkuji, pokud bude možné opakovat modlitbu za tohoto muže opakovaně, moc to potřebuje. Přeji Vám vše dobré a požehnané Velikonoce. Ilona

- Ilona

Všem modlitebníkům přeji požehnané Velikonoční svátky. Děkuji za vaši modlitební pomoc, za všechny, kteří se ocitli v těžkých životních situacích i za nás, kteří si za své těžkosti můžeme sami a bez pomoci už nemáme sílu ke změně.

- Anna

Prosím o modlitbu s prosbou o Boží pomoc v silných úzkostech a skrupulích a o vytrvalost v katolické církvi. Děkuji.

- Anna

Prosím o modlitbu za synceka, ktoreho caka návštěva u stomatologa a velmi sa boji.. Ďakujem

- Monika

Pane, prosím za mého tatínka. Na krku má bulku. Podstoupí operaci a různé testy. Bojím se výsledků. Jsem také těhotná a mám velký strach o miminko a taťku. Smiluj se nad námi.

- Eva

Prosím o modlitby za uzdravení mé ženy. Děkuji. MK

- MK

Moc Vás všechny prosím o modlitbu za "přijetí" diplomové práce o "Terezce", kterou jsem v tomto týdnu odevzdal. Aby mi "prošla" všemi elektronickými systémy, byla schválena a především, abych obdržel doporučující posudky k obhajobě od obou oponentů. Všem předem děkuji.

- Jarda

Moc prosím o modlitbu za dar nového života pro T a J. Děkuji

- Matka

Prosím za duchovní uzdravení dcer a manžela.Pane smiluj se.Děkuji,Marcela

- Marcela

Moc prosím o modlitbu za dar nového života pro T a J. Děkuji

- Dagmar

Prosím o dar uzdravení z deprese. Prosím o pokoj pro mou duši. Děkuji

- Petra

Chtěla bych poprosit o Boží pomoc v důležitém životním rozhodnutí a za mir a pokoj v našich srdcích a v rodinách. Dekuji

- Simona

Prosím o spásu nás všech, o Boží požehnání a pomoc v těžkých situacích, o zdraví maminky, sestry i mé, o smír s Bohem i s lidmi a o požehnání pro všechny, které nosím v srdci. Děkuji.

- Tom

Prosím Vás o intenzívne modlitby za všetkých pracujúcich v zahraničí - aby sa im podarilo všetko do čoho sa pustia a v čo najkratšom čase sa bezpečne, živí a zdraví vrátili domov na Slovensko. PBZ

- Ľubica

Prosím vás o modlitbu za vyriešenie ťažkosti v práci a proti osočovaniu a aby som neprišla preto o miesto

- Eva

Svatá Maria, pros za nás hříšné, sv.Zdislavo oroduj za nás! Prosím za naši rodinu, za porozumění a lepší komunikaci, za pomoc v problémech, ať dokážu najít řešení těžké situace. Děkuji

- Mamka

Prosim Vas o modlitbu za moju manzelku Mariu za jej uzdravenie z rakoviny Prosim Prosim nech su Nase prosby vyslisane. 🙏🙏🙏🙏

- Peter

Prosím o modlitbu za Boží milost a ochranu pro mne i pro manžela a za pokoj od zlého člověka v našem okolí.

- Jana

Svatá Maria, matko Boží, pros za nás hříšné.

- S.M.

Moc vas prosim o modlitbu. Lezim v nemocnici a hrozi mi predcasny porod, ale jeste je velmi brzo. Jsem teprve v pulce tehotenstvi. Prosim o zazrak.

- Eva

Prosím o modlitbu za spásu mé duše ,děkuji Pavel Štěpánek 773 182 350 mobil

- Pavel Štěpánek MUDr.

Prosím o modlitby za zázračné vyriešenie všetkých mojich problémov. Ďakujem

- anna

Prosím o modlitbu a sv. Zdislavu o přímluvu za uzdravení dcery Marie. Děkuji.

- Pavlína

Prosím o modlitbu, pomoc a radu do mého problému. Děkuji

- Simona

Prosím o modlitbu za syna a mna. Vobec to s ním nezvládám.. Vkuse za všetko křičí. . Prosím nech je mudry, zdravy, dobrý, lebo sa už zblaznim..

- Monika

- Prosím na přímluvu svaté Zdislavy za naši rodinu, ať jdeme ke svatosti - Prosím za zdraví celé rodiny - Prosím ať náš dobrý Bůh přijme naše nedonošené zemřelé dětí do nebe. - Prosím o milost počít a porodit ještě jedno zdravé děťátko - prosím, ať Bůh přijme všechny chvály, které Mu vzdáváme (i přes bolest v srdci po smrti našich nenarozených) děkujeme!

- M. Zdislava

Prosím Tebe, moje svatá patronko, vypros mi uzdravení těla, duše i ducha, milost dobré svaté zpovědi milost odpustit druhým lidem. Prosím ochraňuj moji rodinu. Děkuji mnohokrát, Alena.

- Alena

Pane Bože, prosím tě o uzdravení z nemoci a o zdraví pro celou naši rodinu. Odevzdávám ti svůj strach z onemocnění syna. Prosím požehnej naše dny. Amen

- Vendy

Prosím moc o modlitbu za těžce zkoušeného člověka, Boží pomoc a vysvobození. Děkuji mnohokrat

- Veronika

Prosím o modlitbu za Boží ochranu od souseda, který mi nedá pokoj, když pracuji na zahradě, dnes mne mlčky sledoval, prosím, ať mne Bůh před ním ochrání a on mi dá pokoj.

- Jana

Prosím o modlitbu za vyriesenie situacie... Dakujem..

- Monika

Velmi prosím o modlitbu za deti. Aby boli zdraví, dobrí, múdri,... Nech sa k sebe pekne spravaju.. Ďakujem.

- Monika

Prosím o pomoc v mé nerozhodnosti. Duchu svatý přijď se svou radou a moudrostí. Svatá Maria, oroduj za nás.

- S.M.

Prosím o modlitbu za moju úspešnú skúšku z Internej medicíny

Prosím o modlitbu za dar nového života na přímluvu sv. Zdislavy.

- Dagmar

Prosim za dar viry a dary Ducha Svateho pro moje deti a pro vsechny mlade lidi, za ktere se nikdo nemodli

- Mamka

Prosím o modlitbu za syna , za Boží zásah do jeho života .

- Jana

Prosím o modlitbu za uzdravení dcery a zdraví pro mou celou rodinu

- Martin

Svatá Zdislavo prosím pomoz nám.

- Dagmar

Prosím o modlitby za Ivanku, aby stretla vhodného životného partnera, s ktorým by mala zdravé Božie dieťa, za jej zdravie, šťastie, Božiu pomoc a ochranu v osobnom a pracovnom živote, za Boží pokoj. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o modlitbu za pana Jana U. Za zlepšení jeho zdravotního stavu nebo za uzdravení z nevyléčitelne formy rakoviny. Poslali jej domu ze zdravotnictví mu nemá co víc nabídnout a tatínek chce stále žít a bojovat. Prosím moc o modlitbu. Děkuji

- Jan

Prosím o modlitbu za naši maminku Ludmilu, za uzdravení jejího strachu, úzkosti, deprese a také za uzdravení ekzému na nohách. Děkuji.

- Ivona

Modlete se prosím, abych znovu našla chuť a sílu do života a za vítězství v nekonečném boji. Děkuji.

- Anežka

Prosím vás o modlitbu. Hledám východisko a pomoc ve složité situaci. Děkuji.

- Katerina

Prosím o modlitby za Božiu pomoc a ochranu pri cestovaní a šťastný návrat domov pre moju sestru s rodinou. Ďakujem

- bohuznáma

Prosím o Boží pomoc. Děkuji za modlitbu.

- Anna Marie

Moc prosím o modlitbu za mé kamarádky, které mají tendence k sebepoškozování. Bohu díky

- Zdislava

Prosím z celého srdce za poděkování za syna Daniela, který mně velmi pomáhá a zítra tj.23.6. 2023 bude mít 39 narozeniny. Je to velmi hodný syn a prosím, aby Pán vyslyšel na přímluvu svaté Zdislavy moji obrovskou prosbu a požehnal mu pevné zdraví jak tělesného, tak duševního. Rovněž prosím za vyslyšení novény k svaté Zdislavě, kterou jsem dokončila v úterý 20.6.2023- Z celého srdce vám děkuji a Bůh ať vám žehná a chrání od Zlého, abyste přinášeli lidem ještě hodně dobra a milostí prostřednictvím vašich modliteb k Všemohoucímu Bohu. Ještě jednou ze srdce děkuji.

- Miloslava L.

Prosím o modlitby za zázračné okamžité uzdravenie mojej sestry. Ďakujem

- bohuznáma

Moc prosím o modlitbu za dar nového života pro T a J. Děkuji.

- Dagmar

Prosím o modlitbu za pani učiteľky mojich detí .. Ďakujem.

Prosím o modlitbu za dceru Anežku, která je v požehnaném stavu a každým dnem porodí svého prvního syna Šimona. Svatá Panno Maria, prosím za šťastný porod. Pane Ježíši, vezmi všechno do svých rukou. Ježíši důvěřuji ti !

- Šťastná babička Eva+

Prosím, moje patronko, přímluv se za moji rodinu. Za dceru a její nenarozené dítě, za šťastný porod a uzdravení očí. Prosím za syna, ať potká věřící ženu pro společný život. Prosím za druhou dceru, kéž ji Pán potěší a netrápí se z nešťastné lásky. Prosím za nejmladšího syna. Prosím za manžela a uzdravení nejen z alkoholismu.

- Miroslava

Prosím o modlitební pomoc v nalezení východiska, případně nové práce. Děkuji

- Simka

Prosím o modlitbu, aby naše manželstvo bolo pre nás zdrojom požehnania a radosti. Ďakujem.

Prosím vás o modlitbu, pomoc v rozhodnutí. Děkuji

- Kateřina

Prosím veľmi o modlitbu za uzdravenie vzťahov v našej rodine, vzájomné odpustenie, úprimné pokánie, obrátenie a Božiu ochranu pre všetkých členov našej rodiny.

- Katarína

Prosím o modlitbu za syna, aby bol zdravý, dobrý, mudry a spokojny.. Nech mame spolu pekný vztah. Ďakujem.

- Monika

Děkuji vám všem, po 10 letech modliteb za nejstaršího syna Pán zasáhl a vypadá to, že se všechno v dobré obrátilo. Ale musím prosit o modlitbu za dceru a její 2 syny a za svého mladšího syna, prosím pro ně o modlitbu za dar uzdravení duševního i tělesného, za osvobození od zlého a za dar trpělivosti a láskyplného vztahu ke svým dětem.

- maminka J.

Prosím o modlitby za vyriešenie situácie s rodičmi, za zdravie a vieru pre dcéru, za pokoj v rodine. PBZ

- Dana

Ježíši, prosím tě o pomoc.

- Simka

Prosím o modlitby za manželstvo manžela za jeho obrátenie za lásku pokoj porozumenie aby si našiel prácu doma a pretrhol puto s cudzou ženou ďakujem

- Elena Jozef

Prosím o modlitby za manželstvo manžela za jeho obrátenie za lásku pokoj porozumenie aby si našiel prácu doma a pretrhol puto s cudzou ženou ďakujem

- Elena Jozef

Prosím o přímluvnou modlitbu za dobré výsledky vyšetření mojí dcery. Děkuji.

- Pavlína

Prosím o modlitbu za mého tatínka, který má rakovinu. Špatně to psychicky zvládá a svátosti odmítá přijmout. Kéž ho svatá Zdislava zachrání svou přímluvou, zejména jeho duši a nám vyprosí sílu a ochranu. Moc vá děkuji za modlitby.

- Adamková Alena

Prosím vás o modlitbu za Božie požehnanie na vycestovanie do zahraničia a šťastný návrat domov

- Eva

Prosím za uzdravení švagrové z rakoviny.

- Nika

Prosím o modlitby za uzdravenie manželstva, za vieru, pokoj, lásku, trvalé odpustenie a Božie požehnanie v našom manželstve a pri výchove detí, Pane zmiluj sa nad nami!

- Iva

Dobrý den, velmi vás prosím o modlitby za práci - abych rozpoznala, kde, v jaké službě mě chce Pán Bůh mít....zda budu moci doprovázet umírající a jejich blízké....Prosím Boha o pokoj v duši... Velmi vám děkuji...

Prosím o modlitbu, aby dovolenka dopadla dobre, aby sa moji chlapci nehadali, boli dobri,.. Tiež prosím za celkové zlepšenie vztahov v rodine. Ďakujem.

- Matka

Prosím o modlitbu za synov.. Nech su dobri, zdraví, múdri,.. Prosim nech sa k sebe pekne spravaju.. A za mňa.. Ďakujem.

- Matka

Prosím o Boží radu a pomoc. Pane, smiluj se.

- Anna

prosím Vás o modlitbu, pôst za otca, brata a švagra za uzdravenie a oslobodenie od závislosti na drogách, alkohole, mobiloch, čiernej a bielej mágii, za ich obrátenie a pokoj v našej rodine. PBZ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

- Zuzana

Prosím o pomoc a modlitbu za moji ztracenou a zmatenou duši.

- Anna

Prosim spomente si aj na mna vo svojich modlitbach Mam problem v praci s jednym pacientom a neviem si rafy Chcem to vyriesit v klude a pokoji Pane pomoz 🙏

- Lucia

Prosím za vyriešenie situácie s mamou , za zdravie a Božie požehnanie pre ňu, dcéru a otca, za pokoj v rodine. PBZ

- Dana

Prlsím o modlitbu za uzdravenie nášho manželstva. Ďakujem.

- Patrícia

Prosím o modlitbu za uzdravení syna z problémů s ušima a ze záchvatů vzteku. Děkuji Vám.

- maminka J.

Prosim o modlitbu za sestru ktera 21.8 sklada statnice.je z toho velmi vystresovana.prosum o ochranu Panny Marie a andelu at ji Pan zehna a je pri zkousce s ni.dekuji vsem za modlitbu.

- Hana

Prosím o modlitební pomoc. O moudrost, radu a odvahu v nalezení řešení mého problému. Pane, smiluj se nad námi.

- Simona

Prosím za osvobození rozvázání a uzdravení moji maminky. Za její ochranu a vyřešení situace.

- Marcela

Milosrdný Ježíši, děkuji Ti za Tvou lásku a všechny dary. Pro Tvoje umučení a Tvé zásluhy, prosím za manžela Jiřího. Uzdrav ho a vysvoboď z moci zla, kterým se nechává ovládat. Panno Maria, na Tvou přímluvu, vkládám ho do Tvého Neposkvrněného Srdce. Děkuji. Amen. M.

- Martina

Prosim vas o dobre zaclenenie mojho syna do skolky, aby si nasiel dobrych kamaratov, nezazil tam zle chovanie od druhych k nemu, aby sme tam vedeli dobre dochádzat a ja aby som nemala uzkosti. Dakujem.

- Dasa

Prosím o modlitby za seba a moju sestru s rodinou, aby sa vyriešili naše problémy. Prosím aj o modlitby za našu susedu, ktorá je našou veľkou zloprajníčkou, aby nám dala pokoj a prestala nás ohovárať. Ďakujem

- bohuznáma

prosim o modlitbu za dar víry pro Michala a Boží ochranu a požehnání pro dceru v těhotenství

- jaroslava

Prosim o modlitbu za odpustenie, obnovu lasky a zachranu manzelstva, ktore je na pokraji rozpadu.

Prosím Boha o moudrost a poznání toho, co mám dělat a o odvahu. Děkuji za modlitbu.

- Anna

Prosba o modlitbu za pomoc při skládání závěrečných zkoušek ve Švýcarsku

- otec Metoděj

Prosim o modlitbu za obnovu lásky a záchranu manželství, které se rozpadá. Prosím pro manžela o dar Ducha rady, aby se správně rozhodl a vrátil se k rodině.

- manželka E.

Prosím o modlitby za Božiu pomoc a ochranu pri cestovaní na kontrolné vyšetrenia a o modlitby za dobré kontrolné výsledky. Ďakujem

- anna

Ahoj, chtěla bych poprosit o modlitbu za našeho nemocného pana ředitele. A taky za malou holčičku, která se před několika dní zabila v autě a její rodinu. Díky 🙏

- Zdislava

velmi prosim o modlitby za brata a jeho zavislost aby to zvladol :(

- l

Prosím o modlitbu a pomoc, když nevím, co mám dělat v situaci, do které jsem se dostala. Děkuji

Prosím o modlitbu za vyriešenie ťažkosti v práci, proti osočovaniu, šikane a za uzdravenie očí

- Eva

Prosím za desetiletého syna trapiho silná zimnice v těchto vedrech chodí v mikine a bundě a v pátek má plavání po dobu 3 měsíců. Prosím za jeho uzdravení. Měl i v loni a velmi trpěl, doktorka trvala na otuzovani i přesto že musel během plavání několikrát do teplé sprchy. Prosím o modlitby za šťastné vyřešení.

- Marcela

Prosím o Boží pomoc za nalezení pokoje a člověka, který by mi pomohl svou radou. Prosím o zlepšení komunikace s dcerou.

- Mamka

Prosím o modlitbu za vyřešení dvou těžkých situací.

- Jana

Chtěla bych poprosit o modlitbu za uzdravení mého tatínka z rakoviny slinivky, sílu, světlo a ochranu Ducha Svatého jak pro něj, tak pro nás.Nádor je agresivní, rychle roste a já osobně nevím, jak to zvládneme, nemáme naději. Děkuji velmi, Alena.

- Alena

moc prosím o modlitbu za dar víry pro Michala a za dar zdraví a Boží požehnání pro rodinu srdečně děkuji

- jaroslava

Prosím o modlitby za uzdravenie nášho manželstva. Ďakujem.

- Patrícia

Prosím o modlidby za zdravie, za seba a mojho manžela a celú moju rodinu, za moju sestru za zdravie , ktorá je onkologický pacient. Prosím aj o modlidby za nášho suseda Jána , ktorý je naším veľkým zloprajníkom , aby nám už konečne dal pokoj a prestal nás ohovárať a zle robiť. Ďakujem

- Viera

Moc prosím o modlitbu za mou rodinu.

Prosím o modlitbu za moje oslobodenie od Zlého a za pokoj srdca. Srdečne ďakujem.

- Marta

Prosim o modlitbu za byvanie, pracu pre manzela a celkovo za vyriesenie nasej zlozitej zivotnej situacie. Dakujem

- DK

Prosím o modlitbu za Božiu pomoc v stresovej situácii v ktorej je moja rodina (manžel Martin a dcérky Elena a Karolína). Kedy sa mojou vinou- naivitou hackeri nabúrali do nášho účtu a ukradli peniaze banke skrze úvery, ktoré zobrali v mojom mene. Prosím aby sa situácia vyriešila bez veľkej ujmy pre moju rodinu aj banku, aj keď to vyzerá veľmi zle. Sv. Panna Mária skry nás pod svoj plášť ! Srdečne ďakujeme za príhovor milí bratia a sestry.

- Eva

Prosím za Helenu, ktorú ničia osoby zaoberajúce sa čiernou mágiou.

- Helena